Завантажити ще

Сім'я Гайден Панеттьєрі заявила, що молодший брат акторки помер через збільшене серце

Сім'я Гайден Панеттьєрі заявила, що молодший брат акторки помер через збільшене серце
Фото: Jason Merritt/Getty Images for Environmental Media Association

Молодший брат Гайден Панеттьєрі актор Дженсен Панеттьєрі помер у віці 28 років через збільшене серце. Такого висновку дійшли медики після розтину, повідомляє ABC News з посиланням на заяву сім'ї.

- Хоча в цьому мало втіхи, судмедексперт повідомив, що причиною раптової смерті Дженсена стала кардіомегалія (збільшене серце) у поєднанні з ускладненнями аортального клапана, – заявили родичі актора.

Про раптову смерть Дженсена Панеттьєрі повідомили ЗМІ минулого тижня. У спільній заяві сім'я подякувала шанувальникам за підтримку, а також попросила надати можливість пережити жалобу.

- Ми щиро цінуємо любов і підтримку нашої сім'ї, яка переживає цю немислиму втрату, і просимо дати нам можливість побути наодинці з собою у цей жалобний час, - сказали члени сім'ї. - Ми дуже любимо тебе, Дженсен, і ти назавжди залишишся в наших серцях.

Дженсен пішов стопами старшої сестри на початку 2000-х, отримавши першу роль у шоу каналу Disney "Навіть Стівенс". У 2010-му році з'явився в серіалі "Ходячі мерці", "Особливо тяжкі злочини" та "Як високо 2". Він найбільш відомий за ролями в серіалах "Герої" та "Нешвілл". Крім цього, також працював актором озвучування телешоу та серіалів. Серед його робіт – озвучення мультфільму "Льодовиковий період: Континентальний дрейф". Останній проєкт за участю актора вийшов на екрани  2022 року - він зіграв роль Робіна у романтичному фільмі "Любити і не любити".

 

Новини по темі: Втрати Хайден Панеттьєрі