Завантажити ще

У учасниці "Танців із зірками" Юлії Сахневич діагностували кропив'янку

У учасниці
Фото: instagram.com/juli_sakhnevych

Учасниця "Танців із зірками" хореограф Юлія Сахневич у соцмережах розповіла про серйозні проблеми зі здоров'ям. Останні півроку вона бореться з кропив'янкою (при загостренні захворювання її тіло покривається плямами, які сверблять), яка переросла в хронічну стадію. За словами Сахневича, весь цей час вона намагалася знайти причину виникнення хвороби, але лікарі не дали їй точної відповіді.

- Привіт! Здається прийшов час повернутись до вас, та трішки поділитись своїми переживаннями. Мої останні пів року були зовсім не такі мімішні як ця мила фотка. Мені довелося боротися з собою та своїм тілом, намагатись побороти темний ліс алергології. Я довела свій організм до хронічної кропивниці після 3-го рецидиву Квінке, отримала довготривале лікування та пошуки причини - купа ліків та гормональних препаратів! Лікарі що розводили руками, та зверху ще медикаментозна алергія... вже 6 місяць лікування. Тож на всі ваші інтригуючі запитання відповідь така, - уточнила вона в Instagram.

Юлія додала, що за цей час у неї відбулася переоцінка всього, що відбувається навколо. Зараз хореограф намагається відновити сили та здоров'я.

Сахневич 32 роки. Українським глядачам вона відома завдяки участі у танцювальних шоу "Танцюють всі 3!" та "Танці з зірками", де її партнерами були актор Павло Вишняков, телеведучий Даніель Салем та співак Позитив (Олексій Завгородній).

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Julia Sakhnevych (@juli_sakhnevych)

Новини по темі: хвороба танці з зірками