Завантажити ще

Зірка "Гри престолів" Джек Глісон виставив на аукціон статуетку свого персонажа для допомоги Україні

Зірка
Фото: Jamie McCarthy/Getty Images

Зірка "Гри престолів" ірландський актор Джек Глісон виставив на благодійний аукціон "Prozorro.Продажі" статуетку свого персонажа Джоффрі Баратеона для допомоги Україні. Про це повідомляється на сторінці онлайн-аукціону у соцмережах.

- Всім привіт! Мене звуть Джек Глісон. Я хочу підтримати Україну у її боротьбі за Незалежність. Незабаром я приїду до вас на кілька днів, а зараз, підтримуючи ініціативу українських колег, хочу виставити на аукціон статуетку, виготовлену одним художником у Лос-Анджелесі. Переможцю я особисто підпишу і передам статуетку у Києві 16 лютого, або ж мої друзі відправлять її куди треба, – зазначив Джек.

Виручені гроші будуть направлені на придбання тепловізора для 5-го окремого полку. Аукціон відбудеться 15 лютого о 12:15 за Києвом. Стартова ціна лота складає 10 тисяч гривень.

Раніше було анонсовано, що 30-річний Глісон відвідає Київ та доставить пікап для ЗСУ разом зі своїми друзями. У столиці артист дасть кілька майстер-класів, завітає до театрів, зустрінеться з українськими захисниками. 16 лютого Глісон також стане головним гостем 17 кіноінтенсивів із провідними українськими акторами за участю Act lots.

Джек знімався у серіалі "Гра престолів" з 2011 по 2014 рік. Після виходу з серіалу оголосив про завершення акторської кар'єри, проте пізніше повернувся у професію, зігравши в серіалі "Поза/себе" та фільмі "На землі святих і грішників". У вересні 2022 року артист одружився з коханою Ройзін О'Махоні. Церемонія одруження пари пройшла в Ірландії.

Фото: facebook.com/prozorro.sale

Фото: facebook.com/prozorro.sale