Завантажити ще

Оля Полякова та Макс Єжов вибули із грузинських "Танців з зірками" у сьомому ефірі

Оля Полякова та Макс Єжов вибули із грузинських

Оля Полякова та Макс Єжов покинули грузинську адаптацію шоу "Танці з зірками" у сьомому ефірі. Пара станцювала румбу, за яку отримала 21 бал. Ефір був присвячений грузинським хітам. Полякова та Єжов обрали пісню «Холодний листопад» співака Анрі Джохадзе, який виконував його на паркеті вживу.

- Цей танець, на жаль, став для нас останнім, і наша команда залишає грузинські "Танці з зірками". Неймовірно вдячні величезній аудиторії з України та Грузії, яка за нас вболівала і віддавала свої голоси. Всім учасникам також хочеться побажати найкращого. Ми хочемо сказати дякую за кожен ларі, витрачений на смс для нас, за кожен ваш голос, за те, що нас приймали, за те, що нас годували. Усі схудли на цьому проєкті, тільки не я: 2 кіло набрала. Дуже смачно у Грузії, дуже гостинно, дуже прекрасно. Усі допомагають і підтримують. Ми вдячні вам, нам було дуже круто!, - прокоментувала співачка.

В ефірі грузинських "Танців з зірками" Оля Полякова закликала донатити на благодійний проєкт "Незламні", який збирав кошти на протезування українців.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)