19 червня
Завантажити ще

Дурнєв вибачився перед Єфросиніною, яку назвав "суперзіркою з минулого"

Дурнєв вибачився перед Єфросиніною, яку назвав
Фото: youtube.com/@mashaefrosynina

Телеведучий та блогер Олексій Дурнєв вибачився перед колегою Машею Єфросиніною за те, що назвав її "суперзіркою з минулого". У YouTube-проєкті "Іспит на відвертість" шоумен зазначив, що під час війни він, як і більшість українців, зрозумів, що зараз є важливіші речі, ніж публічні суперечки.

- Я не знаю, що це сталося... Я на тебе була ображена. З тобою взагалі за всю мою кар'єру був єдиний публічний срач. Я ще так хвалилася "Боже, мене завжди оберігало від публічних срачів". Я або дружу, або відходжу в сторону, або бачу, що цього не потрібно торкатися. Але це мене образило на рівному місці через несправедливість. Тому що ми домовлялися про інтерв'ю, а потім...

- Маша, вибач, - звернувся до телеведучої Дурнєв.

- Ти зараз серйозно? Просто ми записали дві "Пожежі", і ти ніколи не говорив "Маша, вибач".

- Ну, це ж треба було зробити тут, - зазначив Олексій.

Єфросиніна додала, що після скандалу навіть підписалася на Дурнєва у YouTube, але пробачити та відпустити цю історію змогла лише з початку повномасштабної війни.

- Я з Варшави летіла [у якусь країну], і на кожному третьому місці дивляться "Дурнєв дивиться сторіс зомбі". І мені стало так цікаво, що там... а там знову мільйони переглядів. Я сіла і також весь політ дивилася. Це було дуже смішно. Але смішно було те, як ти круто "запаковував" усю нашу ненависть у гумор, у сарказм, який їх "розстрілював". І я пам'ятаю, що я так відхилилася, і думаю: "Боже, а я більше на нього не ображаюся". Пізніше, в одному інтерв'ю я сказала, що коли побачу Дурнєва, то я його обійму, - підсумувала телеведуча.

У червні 2021 року Маша Єфросиніна розповіла у Instagram, що Олексій Дурнєв погодився дати їй інтерв'ю у своїй новій студії. Після цього, за словами Маші, підписники запитали Дурнєва, чи він піде до неї на інтерв'ю. Той відповів, що "швидше за все, ні", аргументуючи це тим, що "Маша не може зрозуміти, вона суперзірка з минулого чи інтерв'юер". У відповідь телеведуча заявила, що Дурнєв її образив і вчинив "неприємно, не по-чоловічому і не по-пацански".