Завантажити ще

Племінник Майкла Джексона зіграє "короля поп-музики" у біографічному фільмі про артиста

Племінник Майкла Джексона зіграє
Фото: Getty Images

Племінник Майкла Джексона Джафар Джексон виконає роль "короля поп-музики" у біографічному фільмі про артиста. Цю новину підтвердив у Instagram режисер фільму Антуана Фукуа ("Праведник"), показавши відео з репетиції хлопця, де той намагається відтворити знамениті рухи Джексона.

- З гордістю представляємо Джафара Джексона в ролі Майкла - фільм про подорож людини, яка стала королем поп-музики. Скоро буде, - йдеться у дописі.

Джафар Джексон - співак та автор пісень. Він є сином брата Майкла Джексона Джермейна, ексучасника гурту The Jackson 5. Племінник зірки співає та танцює з 12 років, роблячи кавери на хіти від музиканта Сема Кука до виконавця ритм-енд-блюзу Марвіна Гея, а також випускає свої власні пісні.

За даними Deadline, творці фільму не ухилятимуться від протиріч у житті Джексона та звинувачень у педофілії, які були оприлюднені ще до його смерті у 2009 році. Правами на фільм володіє компанія Lionsgate, а продюсером картини виступить Грем Кінг, який раніше перетворив історію життя Фредді Мерк'юрі на біографічний фільм "Богемська рапсодія". Наразі творці картини шукають компанію-партнера, яка виступить співпродюсером. За інформацією джерела, нею може стати компанія Sony, яка раніше випустила документальний фільм про Джексона "This is It", який складається з кадрів репетицій короля поп-музики.

Джексона не стало 25 червня 2009 року у віці 50 років. За даними медичної експертизи, причиною його смерті стала зупинка серця, викликана передозуванням сильнодіючих препаратів, які дав йому лікар. Через два роки після смерті артиста його особистого лікаря Конрада Мюррея засудили до чотирьох років позбавлення волі за ненавмисне вбивство зірки. У 2014 році Forbes назвав Джексона "найбагатшим небіжчиком". Пісні та кліпи Майкла Джексона навіть після його смерті продовжують приносити сотні мільйонів доларів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Antoine Fuqua (@antoinefuqua)

Новини по темі: фільми Майкл Джексон