Завантажити ще

Озвучка мультфільму "Мавка" стала останньою роботою Притули в кар'єрі шоумена

Озвучка мультфільму
Фото: прес-служба FILM.UA

Телеведучий і волонтер Сергій Притула озвучив персонажа Фрола, стиліста лиходійки Килини в анімаційному фільмі "Мавка", який вийде в українських кінотеатрах із 2 березня. Участь у проєкті стала заключною роботою Притули у розважальній сфері, цим він завершив свою кар'єру актора та шоумена.

Про рішення завершити кар'єру телеведучого розважальних шоу Притула розповів в інтерв'ю Маші Єфросініній. Хоча ще недавно допускав варіант свого повернення на ТБ після закінчення війни з РФ, але події в країні змінили його думку.

Раніше творці мультфільму оголосили імена знаменитостей, голосами яких заговорять інші персонажі "Мавки". Над створенням образу головної героїні на екрані вперше працювали одразу троє людей: актриса Наталка Денисенко озвучила, співачка Христина Соловій заспівала у двох офіційних саундтреках фільму, а прима-балерина Катерина Кухар наділила Мавку рухами й пластикою. Лукаш заговорить голосом Артема Пивоварова, друг Мавки Шумник Гука – DZIDZIO, русалка – голосом Юлії Саніної, знахарку озвучила Наталія Сумська, таємничий голос із небуття – Олег Скрипка, а лиходійку Килину - Олена Кравець.