28501
0
16 квiтня
Завантажити ще

ХАС розповів про конфлікт із Потапом: Назвав колегу "мудаком"

ХАС розповів про конфлікт із Потапом: Назвав колегу
Фото: instagram.com/khassan_nazar

Хіп-хоп-виконавець та радіоведучий ХАС (Назар Хассан) зізнався, що кілька років тому у нього стався конфлікт із продюсером та музикантом Потапом. За його словами, одного дня виконавця запросили на радіоефір Хіт FM, де той у процесі діалогу назвав колегу ХАС "м*даком", чим сильно зачепив радіоведучого.

- У нас відбувся діалог поза ефіром, на що він образився. Тому що я не стримував слів. А я рідко стримую слова, якщо зачіпають моїх. Щоб довго не мусолити цю тему... коли мені сказали: "Ну хіба так годиться з гостем?" Я сказав, що якби до мене додому такий гість прийшов, то там словами не закінчилося б. Тому що ти не маєш права в гостях поводитися ось так. Почувайся як удома, але не забувай, що ти в гостях. Ким би ти не був... Тому що ми всі з плоті та крові... і той, хто думає, що він зірка, то нехай думає... бо зірка - це сукупність газів. Ніхто тобі не дає права ставитись до людей, як до мотлоху, - розповів ХАС в інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк. - Чому він може назвати людину м*даком, а я не маю права сказати так. Чому він не боїться, а я маю боятися? Тому що він знімав штани у Москві, а я ні? Які в нього є досягнення, яких немає в мене, які можуть дозволити йому образити людину?

Після цього інциденту артисти неодноразово перетиналися на радіостанції, але більше цю тему не подіймали.

ХАС 32 роки. З 2007 до 2015-го був солістом львівського гурту RIZUPS. Брав участь у 3-му сезоні вокального шоу "Х-фактор". Із 2015 року працює над сольним музичним проєктом. Українським слухачам та телеглядачам також відомий як ведучий ранкового радіо-шоу "Хеппі Ранок" на Хіт FM та проєкту "Мисливці за дивами" на телеканалі "Україна".

Новини по темі: Зірки скандал