Завантажити ще

Потап повернувся до України і розповів, де перебував півроку

Потап повернувся до України і розповів, де перебував півроку
Фото: скріншот відео youtube.com

Продюсер та співак Потап повернувся до України після шести місяців перебування за кордоном. У студії "Сніданку з 1+1" артист зізнався, що давно приїхав додому, але не з'являвся у медіапросторі, щоб відпочити від роботи. За його словами, за цей час він працював та об'їздив пів континенту – від Польщі до Латинської Америки.

– Працювали багато, зробили дуже багато. Настя вже розповідала, що ми як родина волонтерів зібрали 75 мільйонів гривень. Тепер можу впевнено сказати, що йдемо у суму 100 мільйонів гривень, - зазначив Потап. - Зробили багато за цей час: це і концерти, і гуманітарка, і військова допомога. Ну і настав час повернутися, бо треба підтримувати Україну в культурному плані.

Виконавець уточнив, що за шість місяців змінив багато міст та країн, але перевалочним пунктом їхньої родини була Іспанія.

- Це один із перевалочних пунктів, який ми називали "наша рукавичка", бо там мешкало по 25, по 30 осіб одночасно. Це переселенці, це наші біженці, яким ми допомагали. Це було під Барселоною, – поділився Потап.

Артист також відповів на хвилю невдоволення у соцмережах через його перебування за кордоном:

- Я не відчув, що стало більше хейту, я відчув, що хейт став більш спрямованим, і спрямованим не лише нами, українцями. Я розумію, що хейтом керують. Не піддавайтеся хейту, бо хейт зараз - це зброя у ворога в руках, – прокоментував репер.

На запитання, хто з російських артистів писав йому у перші тижні війни, Потап відповів так:

- Деякі мені написали після Бучі, не називатиму хто, вони дуже просили. Вони українці, одесити. Він каже: "Я одесит". Я кажу: "Який ти одесит, якщо по Одесі стріляють, а ти мовчиш, а в Дубаях викладаєш ікру? Ну, хоча б це не роби. Якщо ти одесит, підтримай свою країну". Писали, писали багато. Ми взагалі прийняли дуже активну позицію в інформаційній війні з початку повномасштабної війни, бо опинилися там і перше завдання було прорвати цю інформаційну завісу... І Настя, і я писали, дзвонили до всіх українців, виходили в ефіри, я навіть чув, коли спускався з другого поверху, як Настя каже : "Ти не можеш називатися українкою. Я зроблю все, щоб позбавити тебе українського громадянства". Це до нашої однієї співачки, - розповів Потап.

Проєкт "Голос країни-12", наставником якого є Потап, повернеться в ефір із новими випусками. Його покаже телеканал ТЕТ з 2 жовтня. У рамках шоу глядачі зможуть допомогти українським захисникам і збирати 3 млн гривень на засоби аеророзвідки - на квадрокоптер Matrice 300 RTK і 17 малогабаритних дронів DJI Mavic 3 Fly More Combo. Такі залізні пташки допоможуть нашим воїнам бути ще ефективнішими, точно і вчасно відстежувати небезпеку та планувати дії для звільнення України.

Раніше NK спростувала чутки про вагітність, які періодично з'являються у ЗМІ навіть під час війни.

Новини по темі: Потап і Настя Каменських