Завантажити ще

Зірки змінюють прізвища: Наталія Кличко - Єгорова, а Ольга Фреймут – Локотко

Зірки змінюють прізвища: Наталія Кличко - Єгорова, а Ольга Фреймут – Локотко
Фото: Instagram.com/natalia_klitschko_official/

Після одруження з Гаелем Монфісом Еліна Світоліна одразу ж змінила прізвище у соцмережах. Одначе згодом тенісистка пояснила, що завжди буде грати як Світоліна, і офіційно стане Монфіс уже після завершення спортивної кар’єри.

Ексдружина Дзідзьо Ярослава Хома у бесіді з нами зізнавалася, що все-таки більше відчуває себе Притулою (її дівоче прізвище), аніж Хомою. Але оскільки паперові справи займають купу часу, співачка вирішила поки лишити все як є.

Нещодавно про зміну прізвища заявила ексдружина Віталія Кличка. Хто з селебрітіс має нові документи – у нашій підбірці.

Наталія Кличко – Єгорова

Наталія Кличко після розлучення з мером Києва Віталієм Кличком повертає собі дівоче прізвище. Так 48-річна спортсменка та співачка хоче розпочати новий період свого життя.

- У наступні декілька днів ви побачите зміну мого імені на усіх моїх акаунтах у соціальних мережах та медіа. Протягом останніх 25 років багато хто з вас знав мене як Наталію Кличко, і лише деякі з вас знали моє справжнє ім'я - Наталія Єгорова. Я хочу продовжити свій новий життєвий шлях і розпочати нову історію, яку я починаю писати з чистого аркуша під своїм власним ім'ям, - пояснила ексдружина Кличка.

За словами Наталії, на це є багато причин, яких вона розкривати не стала, але найголовніше те, що вона з повагою та гордістю залишає ім'я Наталії Кличко в історії.

- Мої цілі, моя життєва позиція, мої життєві цінності залишаються незмінними. Я завжди допомагала, буду допомагати і підтримувати тих, хто цього найбільше потребує, - діти та жінки. Я й надалі буду голосом для тих, у кого його забрали, і для тих, хто не може сьогодні говорити за себе, - додала вона.

Про розлучення пари після 25 років шлюбу стало відомо всередині серпня. Обоє у своїх коментарях зізнавалися, що це обдумане і взаємно прийняте рішення. У експодружжя є троє дітей: сини Єгор-Деніел та Максим і донька Єлизавета-Вікторія.

Після 25 років шлюбу Наталія Кличко повернулася до прізвища Єгорова. Фото: Instagram.com/natalia_klitschko_official/

Після 25 років шлюбу Наталія Кличко повернулася до прізвища Єгорова. Фото: Instagram.com/natalia_klitschko_official/

Валентина Войтенко – Марініна

Валентина Войтенко теж відмовилася від прізвища чоловіка, актора Костянтина Войтенка, і повернула своє – Марініна. У пари були непрості стосунки, то ж, схоже, дівчина не хоче мати нічого спільного з минулим життям.

- Я повертаю своє дівоче прізвище - Марініна. Бо ера життя Валентини Войтенко добігла кінця. Час прощатися. Я більше не дружина Кості. І не хочу носити його прізвище. Напевно, це останній з етапів від’єднання, яких вже відбулося чимало. Мені завжди подобалося моє прізвище, так само, як і мої кучері. Повертаю з ним собі свою унікальність та себе. Силу та захист роду свого батька. Свою ідентичність. Та - розпочинаю новий свій етап. Враховуючи весь цінний набутий досвід, - зізналася Валентина.

Валентина – професійна танцівниця, була учасницею другого сезону шоу «Танцюють всі!». Зіграла головні ролі у фільмах «Ніч святого Валентина» та «Давай танцюй!».

Валентина та Костянтин одружилися у серпні 2015 року. У грудні 2016-го у них народилася донька Емілія.

Валентина не захотіла бути Войтенко. Фото: Instagram.com/valya.marinina/

Валентина не захотіла бути Войтенко. Фото: Instagram.com/valya.marinina/

Саша Бо (Пустовіт) – Тарнавська

3 вересня блогерка Саша Пустовіт, відома у соцмережах як Саша Бо, вдруге вийшла заміж. Її чоловіком став стоматолог Платон Тарнавський. Блогерка взяла прізвище свого чоловіка.

- Офіційно - Таранавська. Наша love story почалась в далекому 2013-му. Не знаю, наскільки правильно говорити, що це її логічне завершення. Швидше, початок чогось нового і спільного, - зізналася вона.

Дівоче прізвище Саші – Боднар. Під час скандального розлучення з колишнім чоловіком Ігорем Пустовітом вона розповідала, що той змушував її змінити прізвище на своє власне.

Саша Пустовіт стала Тарнавською. Фото: Instagram.com/platontarnavskyi/

Саша Пустовіт стала Тарнавською. Фото: Instagram.com/platontarnavskyi/

Ольга Фреймут – Локотко

Зіркова телеведуча в медіа завжди з’являється під ім’ям, яке й зробило її відомою. Однак для особистого життя Ольга Фреймут взяла прізвище свого чоловіка Володимира Локотка.

Свій новий статус Оля публічно не коментувала, але коли народила доньку Євдокію, опублікувала знімок немовляти з браслетиком, де було вказано її прізвище – Локотко (у пологових будинках на них пишуть прізвище мами).

З медіаменеджером Володимиром Локотком Ольга Фреймут почала зустрічатися у 2015-му, у травні 2016-го у них народився син Валерій, а у червні 2017-го – донька Євдокія.

Ольга Фреймут взяла прізвище чоловіка. Фото: Instagram.com/freimutolia/

Ольга Фреймут взяла прізвище чоловіка. Фото: Instagram.com/freimutolia/