Завантажити ще

Модель Даша Хлистун розповіла, як у Парижі на неї "полювала" журналістка з РФ

Модель Даша Хлистун розповіла, як у Парижі на неї
Фото: instagram.com/dasha_khlystun_

Модель Дар'я Хлистун розповіла у соцмережах про інцидент, який стався з нею на Тижні моди у Парижі. За лаштунками одного з фешн-шоу за українкою стежила одна із журналісток. Дівчина говорила зі своєю помічницею російською і сказала, що їй обов'язково треба підійти до Даші [Хлистун]. Як з'ясувалося пізніше, то була журналістка з Росії.

- Вона хотіла до мене підійти на бекстейджі, коли мені робили волосся. Після цього мене забрали на мейк. Вона чекала, коли у мене з'явиться час. Вона підійшла до мене і перша заговорила зі мною російською. Я на неї подивилася, і вона одразу перейшла на англійську і сказала: "Давай поспілкуємося англійською". Я кажу: "А ви звідки?" Вона мені: "Я з Парижа". - "А родом звідки?" Вона відповіла: "Росія". Я кажу: "Соррі, ні", - розповіла модель.

Хлистун допускає, що, можливо, представниця ЗМІ хотіла спровокувати конфлікт, бо точно знала, що модель з України.

- Вона знала, що я українка, бо вона мене не вперше бачить, я вже не перший рік роблю кутюр та фешн-вік. Але навіщо вона це зробила? Вона хотіла, щоб я з нею заговорила англійською, наче й не було нічого? Ось що вона хотіла? Чи прагнула вона конфлікту? – ставить собі запитання Дар'я.

Моделі 26 років. Хлистун близько двох років перебуває у шлюбі з пілотом і героєм реаліті "Холостяк-10" Максом Михайлюком. 27 квітня 2021 року у них народилася дочка Аріана, а 8 липня того ж року пара офіційно розписалася без пишної урочистості.

Фото: instagram.com/dasha_khlystun_

Фото: instagram.com/dasha_khlystun_

Фото: instagram.com/dasha_khlystun_

Фото: instagram.com/dasha_khlystun_

Новини по темі: Мода модель