28501
0
14 квiтня
Завантажити ще

Модель Аліна Байкова про образу на український глянець: Мене нібито не існує

Модель Аліна Байкова про образу на український глянець: Мене нібито не існує
Фото: youtube.com/ОЛИЦКАЯ

Топ-модель Аліна Байкова в інтерв'ю YouTube-каналу "ОЛИЦЬКА" зізналася, що її ігнорують в українському глянці незважаючи на яскраву патріотичну позицію та підтримку українських дизайнерів. За словами знаменитої манекенниці, в Україні вона рідко знімається для журналів і її просто не помічають. Аліна як приклад навела модель Тоні Гаррн із Гермонії, яка у своїй країні є суперзіркою.

- Те, що мене дуже наболіло. Я щоразу про це кажу. Покажіть мені українців, котрі мене підтримують у чомусь? Покажіть... Наразі  я є однією з топ-моделей в Україні. Покажіть, хто мене знімає в Україні? Хто про мене каже? Звісно, ця війна зараз нас усіх дуже об'єднала. Я дуже сподіваюся, що український народ стане сильнішим. Але треба розуміти, що якщо ти хочеш десь бути, то треба зростати разом. Подивіться на мою подругу - колишню дівчину Леонардо Ді Капріо Тоні Гаррн. Вона постійно щось [робить] від VOGUE у Німеччині, вона представник своєї країни. Її країна про неї завжди пише. А про мене... нібито мене не існує навіть, розумієте? Ну реально, подивіться, – зауважила Аліна.

Байкова додала, що, незважаючи на це, продовжує відстоювати Україну та говорити про війну, хоча отримувала листи з проханням цього не робити. У травні українка під сукнею пронесла на червону доріжку Канського кінофестивалю синьо-жовтий прапор, щоб звернути увагу фотографів та журналістів на напад РФ.

- Мені зараз написали, щоб я не так сильно говорила про війну і щоб я не була такою активною, - уточнила модель. – Я підтримую Україну, бо я українка. Нехай навіть російськомовна, що, звичайно ж, мене бісить, але я не можу переключитися. Я завжди була патріоткою, навіть до війни, і всі це знають. Я перша модель, яка почала носити українські бренди, яка почала прославляти Україну і казати "ні" великим брендам. Коли мене на червону доріжку кличуть, я кажу, що піду на неї в одягу українського бренду. І це навіть не про війну, а тому, що я хочу свою країну представляти на найвищому рівні. У нас дуже багато талановитих дизайнерів, у нас дуже гарні дівчата-моделі, IT-культура також дуже велика.

Аліна Байкова народилася у Кропивницькому, проживає у США. У своїх соцмережах закликає допомагати українцям, які постраждали у війні з Росією.

Новини по темі: Мода ЗМІ моделі