21 червня
Завантажити ще

"Міс Україна Всесвіт" Вікторія Апанасенко: Хотіла почути від росіянки хоча б "Вибач"

Фото: instagram.com/crystal.viktoria

"Міс Україна Всесвіт" Вікторія Апанасенко зізналася, що після того, як вона відмовилася стояти поруч із росіянкою для спільного фото, її почали булити у російських ЗМІ  та звинувачувати у гидливості до учасниць. Сама ж Ганна Ліннікова натякала у соцмережах, що до неї було упереджене ставлення і їй було складно брати участь у "Міс Всесвіт". В інтерв'ю KP.UA Апанасенко розповіла, що, окрім цього випадку, дівчина також просила зробити окремий знімок з нею, але при цьому жодного слова не сказала про повномасштабну війну, яку Росія розв'язала проти України.

- Ви знаєте, я сподівалася. Я вірю в людей. Я хотіла від неї почути хоча б тет-а-тет: «Вибач. Вибач за те, що робить моя країна, я не підтримую війну». А вона підійшла, і єдине, що мені сказала: «Я хочу зробити з тобою friendly-фото, бо мій оргкомітет сказав, що це було б класно». Уявіть цинізм ситуації. Я не очікувала, що у неї вистачить сміливості сказати на увесь світ, але хоча б мені вона могла сказати, - зауважила Вікторія.

Апанасенко додала, що після того, як відео з нею потрапило у соцмережі, вона сама підійшла до організаторів і вибачилася за те, що сталося.

- Я пояснила, що, можливо, ця поведінка була непрофесійною для «Міс Всесвіт», але я захищаю у першу чергу інтереси своєї країни. Вони сказали, що все розуміють, і жодних запитань чи претензій до мене після цього не було. Тому жодних скандалів чи конфліктів не було. І навіть з росіянкою теж. Ми з нею навіть не розмовляли. Я не знаю, що вона за людина. Вона, можливо, могла потім комусь жалітися, що я з нею не спілкувалася чи відмовилася фотографуватися, бо я «недружня». Але я з нею не спілкувалася і не фотографувалася зі зрозумілих причин. Вона є обличчям країни агресора, її амбасадором, - підсумувала дівчина.

Що за відео

Напередодні фіналу "Міс Всесвіт" у мережу потрапило відео, на якому росіянка просить стати поруч з українкою для спільного фото, але та їй відмовляє. На кадрах видно, як після цього представниця РФ становиться поруч із "Міс Сейшели", а Вікторія Апанасенко просить "Міс Колумбію" помінятися місцями.

Конкурс "Міс Всесвіт-2022" відбувся у Новому Орлеані (США) у ніч на 15 січня. Титул отримала 28-річна американка філіппінського походження дизайнер Р'Боні Габріель зі США. Українка Вікторія Апанасенко до топ-16 фіналісток не потрапила.