21 червня
Завантажити ще

Міс Польща про дружбу з Міс Україна Всесвіт: Між нами особливий зв'язок

Міс Польща про дружбу з Міс Україна Всесвіт: Між нами особливий зв'язок
Фото: instagram.com/ola_klepaczka/

Представниця Польщі на "Міс Всесвіт 2022" Олександра Клепачка, підбиваючи підсумки міжнародного конкурсу, розповіла про дружбу з Україною. У соцмережах красуня опублікувала селфі з Вікторією Апанасенк і зізналася, що задовго до поїздки до США між ними встановився «особливий зв'язок».

- Під час конкурсу Міс Всесвіт я мав можливість познайомитися з кимось особливим… Вікторією Апанасенко. Перед тим, як ми вилетіли до США, ми контактували один з одним, відчуваючи, що між нами особливий зв'язок. Я бачила та відчувала зло війни в Україні. Я допомагала збирати подарунки для біженців та організовувати їхнє життя тут. Я бачила тисячі матерів та дітей, літніх та молодих жінок, яким довелося тікати від війни, — розповіла польська модель.

Олександра додала, що бачила, наскільки конкурс важливий для Вікторії і, насамперед, за можливість говорити на весь світ про повномасштабну війну, яку Росія розв'язала в її рідній Україні. Польська модель побажала українцям повернутися до свого нормального життя.

– Конкурс був платформою для Вікторії, щоб світ дізнався про те, що відбувається у її країні. Вийшло, і це найголовніше. Ми повинні голосно говорити про важливість миру, свободи та незалежності. Ми не повинні забувати, що людяність – це ще й емпатія. Вікторія, я хочу, щоб твій дім був безпечним та мирним. Я хотіла б, щоб вся Україна стала країною, де знову чути дитячий сміх, а не свист куль і гуркіт бомб. Я хочу, щоб кожен міг повернутися до свого будинку з почуттям безпеки, - додала вона.

Конкурс Міс Всесвіт 2022 року пройшов у Новому Орлеані (США) у ніч на 15 січня. Титул отримала 28-річна американка філіппінського походження дизайнерка Р'Боні Габріель зі США. Українка Вікторія Апанасенко до топ-16 фіналісток не потрапила.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Miss Polski 2022 (@ola_klepaczka)