22 травня
Завантажити ще

Іван Фролов розповів про символіку вечірньої сукні для "Міс Україна Всесвіт-2023"

Іван Фролов розповів про символіку вечірньої сукні для
Фото: instagram.com/missukraine_universe/

Вечірню сукню для "Міс України Всесвіт-2023" Вікторії Апанасенко створив дизайнер Іван Фролов. Представниця України на конкурсі вже продемонструвала її під час виходу у вечірніх сукнях в Новому Орлеані (США) в ніч на 12 січня. 

- Для нас було важливо аби дизайн нашої сукні став меседжем на майданчику MISS UNIVERSE. Тому для Вікторії ми створили вечірній образ у чорному кольорі, адже на даний момент ми продовжуємо боротися та кожного дня наша країна несе жахливі втрати. Але також ми вирішили прикрасити чорну сукню нашим знаковим серцем FROLOV HEART, вишитими вручну кристалами жовтого та блакитного кольорів, а також безліччю білих кристалів по всій сукні, як символ вдячності мільярдам людей, які зараз підтримують Україну по всьому світу. Тому що тільки разом і з такою підтримкою ми можемо перемогти ворога. А шовковий шлейф-прапор – це символ квітучого майбутнього України, нашої незалежності та якнайшвидшої перемоги, - пояснив дизайнер Іван Фролов у коментарі KP.UA.

Вишите вручну жовто-блакитне сердце на сукні – частина благодійного проєкту FROLOV. Раніше бренд випустив колекцію одягу з такими серцями, кошти від продажу якої передав у благодійний фонд Маші Єфросиніної.

Конкурс "Міс Всесвіт" проводиться 71-й раз. Фінал пройде 14 січня. Представниці України Вікторії Апанасенко 28 років. Вона закінчила факультет психології КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Соціальна робота».