Завантажити ще

Актори "Ромео та Джульєтти" подали до суду на Paramount за жорстоке поводження на зйомках

Актори
Фото: Photo by Larry Ellis/Express/Getty Images

Актори Олівія Хассі та Леонард Уайтінг, які зіграли головні ролі у фільмі "Ромео і Джульєтта" (1968), подали позов до суду на кіностудію Paramount за жорстоке поводження на зйомках. Причиною для позову стали оголені сцени, які потрапили у фінальний варіант фільму. Про це пише Variety.

На момент зйомок Хассі було лише 15, а Уайтінгу 16 років, але це не завадило режисерові картини Франку Дзеффіреллі зняти відверті кадри. Як стверджують актори, Дзеффіреллі запевнив їх, що жодні сцени з наготою у фільм не увійдуть, а в кадрі вони носитимуть спідню білизну тілесного кольору. Але в останні дні зйомок кінодіяч нібито благав їх знятися оголеними, зазначаючи, що "інакше картина провалиться".

- Те, що їм сказали, і те, що відбувалося, – дві різні речі. Вони довіряли Франкові. У 16 років, будучи акторами, вони повірили йому, що він не порушить їхньої довіри. Франко був їхнім другом, і, чесно кажучи, у 16 років що їм робити? Варіантів нема. Не було жодного #MeToo, - сказав менеджер акторів Тоні Маріноцці.

У позові актори вказали, що протягом 55 років з моменту виходу фільму зазнавали душевних страждань, а ця картина нібито вплинула на розвиток їхньої акторської кар'єри. Олівія Хассі та Леонард Уайтінг вимагають, щоб компанія відшкодувала їм збитки, які перевищують 500 мільйонів доларів.

- Голі зображення неповнолітніх є незаконними та не повинні виставлятися напоказ. Це були дуже молоді наївні діти у 60-х роках, які не розуміли, що на них чекає. Раптом вони стали знаменитими на такому рівні, на який вони ніколи не очікували, і, крім того, вони зазнали насильства, з яким не знали, як впоратися, - додав адвокат акторів Соломон Гресен.

Цікаво, що в 2018 році в інтерв'ю Variety Хассі схвалювала оголену сцену, а в розмові з Fox News сказала, що подібні кадри були "табуйовані" в Америці, тоді як нагота вже була "звичайним явищем" у європейських фільмах.

- Ніхто у моєму віці не робив цього раніше. Це було необхідно для фільму, - зауважила Олівія, додавши, що Дзеффіреллі зняв її "зі смаком".

Висунути позов проти компанії стало можливим після того, як законом у Каліфорнії тимчасово призупинили термін давності для заяв про сексуальне насильство над дітьми, яке сталося багато років тому.

Новини по темі: фільми