Завантажити ще

Актор Руслан Ханумак пояснив, чому не повертається в Україну

Актор Руслан Ханумак пояснив, чому не повертається в Україну
Фото: instagram.com/hanumak

Режисера та сценариста Руслана Ханумака, відомого за серіалом "100 тисяч хвилин разом", війна застала під час відпустки у Європі. Пізніше артист разом із сім'єю переїхав до США, де й живе донині. Про те, як реагує на хейт у соцмережах і чому не повертається до України, Ханумак пояснив в інтерв'ю "ЖВЛ".

– Я все читав. А що мені казати? Це дуже боляче було. Та й зараз таке несеться, але вже трошки легше. А як? Це ж треба виправдовуватись за те, що я не повернувся? Так, треба виправдовуватися. Я пару разів так зробив, отримав ще більше хейту і що робити? У таку ситуацію, як я, потрапило дуже багато артистів. Потрібно це пережити. Чому не приїхав воювати? Бо страшно, бо не хотів померти, – заявив Руслан.

В Америці Ханумак закуповує амуніцію для армії та виступає у рамках благодійних концертів на підтримку України, але своєї допомоги афішувати не хоче.

- Був випадок, я попросив це видалити. Всі, хто отримував допомогу, і всі, хто отримував підтримку, матеріальну допомогу, військову амуніцію, всі в курсі. Публічна подяка мені не потрібна, - додав він.

За кордоном Ханумак продовжує працювати як сценарист, а нещодавно став продюсером і почав писати музику. У США актор познайомився з музикантом, якому спочатку допомагав із текстами, а згодом і сам почав співати. Артист встиг записати кілька пісень у дуеті з Позитивом, а наприкінці вересня виступив на благодійних концертах на підтримку України.

Раніше колега Ханумака, актриса серіалу "100 тисяч хвилин разом" Дар'я Рибак повідомила, що виходить заміж.