Завантажити ще

Дочка Олі Полякової освоїла карти таро і наворожила Тіні Кароль чоловіка

Дочка Олі Полякової освоїла карти таро і наворожила Тіні Кароль чоловіка
Фото: скріншот відео instagram.com/polyakovamusic

Старша донька співачки Олі Полякової Маша здивувала підписників новим хобі. Спадкоємиця артистки освоїла карти таро і навіть провела перший онлайн-сеанс у Instagram разом із мамою, де поворожила шанувальникам виконавиці. За словами 17-річної Маші, ворожінням на картах вона захопилася, коли поїхала вчитися до Лондона.

- Якось, коли я приїхала до Великобританії, у мене з'явилася там подружка, вона також з України. Вона часто розкладала мені на таро. І якось я застрягла у Грінвічі, бо в мене сів телефон, я не знала дорогу додому. Я зайшла в один магазин зігрітися, і мені засунули карти таро. Якось усе так і почалося, - зазначила дівчина.

Одне з питань підписників, на які Маша зробила розклад, стосувалося особистого життя Тіни Кароль. Користувачі поцікавилися, чи з'явиться у 2023 році у співачки чоловік.

- Одруження якийсь не буде. Може, буде якийсь чоловік, навіть не один. Але одруження я не бачу. Бо це карта розбитого серця, – розповіла донька артистки.

Після цього співачка додала, що якби Кароль хотіла, то вже давно вийшла б заміж. "Якби вона хотіла, вона б уже вийшла заміж давно. А так вона, бачите, з розбитим серцем досі", - уточнила Полякова.

Ефір із розкладами на картах таро сім'я проводила в рамках "Полявидіння". Авторську версію телевізійного каналу в режимі онлайн Полякова запустила ще під час першого в країні карантину. У прямому ефірі артистка грає в ігри, вивчає українську мову із зірковими гостями, спілкується з експертами на різну тематику – від психології до спорту та кулінарії.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Оля Полякова (@polyakovamusic)

Новини по темі: Оля Полякова