Завантажити ще

Оля Полякова стала послом благодійного проекту, який евакуює дітей-сиріт

Оля Полякова стала послом благодійного проекту, який евакуює дітей-сиріт
Фото: прес-служба Олі Полякової

Співачка Оля Полякова стала першим амбасадором благодійного проекту Childhood Without War, який евакуює дітей-сиріт від війни. Артистка представлятиме цю програму в нашій країні та світі, щоб допомогти знайти нових благодійників та збільшити кількість донатів для дітей, які залишилися без батьків. Усі кошти будуть спрямовані на евакуацію та утримання цієї категорії населення.

– Вже 9 місяців поспіль кожен українець невпинно тримає свій фронт. І як би нам не було важко, попри ракетні удари й складні випробування долі ми кожного дня обираємо майбутнє. А майбутнє - це наші діти, які потребують особливого захисту саме сьогодні. Як мама двох доньок я розумію, наскільки діти уразливі до будь-яких проявів та наслідків війни. І навіть не можу уявити, наскільки складно з цим впоратись дітям-сиротам, що залишилися без батьків за різних обставин, - розповіла про свою участь у проекті Оля. - У рамках проєкту прихисток уже отримали майже 2 тисячі українських малюків, у найближчому майбутньому ще тисяча. Долучитися до благодійної ініціативи може кожен, адже чужих дітей не буває і вони не повинні бачити війну!

Проект, засновником якого є український підприємець Руслан Шостак, займається: евакуацією дітей-сиріт, малюків, позбавлених батьківської опіки та піклування, а також тих, які перебувають у складних життєвих обставинах із небезпечних районів України. Дітей на час війни евакуюють до Туреччини та забезпечують їх усім необхідним для комфортного проживання. Благодійний внесок у проект може зробити будь-хто за посиланням.

- Ідея проекту Childhood Without War виникла на початку війни, коли я поставив собі запитання "Як саме я можу допомогти країні в цей важкий період?" Діти - це майбутнє України. І щоб майбутнє в нас було - його треба зберегти зараз. Звісно, війна - це великі складнощі для всіх. Але усвідомлення того, що ми зберігаємо та оздоровлюємо дітей, які в майбутньому будуть розвивати нашу країну - це велике натхнення робити для них ще більше та розвивати проєкт. Усе - аби надати підтримку якомога більшій кількості маленьких українців, – зазначив засновник проекту Руслан Шостак.

Раніше завдяки ініціативі Олі Полякової з Dobro.ua вдалося зібрати понад 2 мільйони гривень на протезування українських військових у рамках проекту “Разом нас мільйони. Протези для Незламних”.

Фото: прес-служба Олі Полякової

Фото: прес-служба Олі Полякової