Завантажити ще

Слава Дьомін показав свою бабусю, яка у 92 роки користується айфоном та Instagram

Слава Дьомін показав свою бабусю, яка у 92 роки користується айфоном та Instagram
Фото: instagram.com/slavademin_official

Український радіо- та телеведучий Слава Дьомін замилував соцмережі знімком зі своєю бабусею. У день народження родички шоумен похвалився в Instagram, що у свої 92 Галина Яківна є активним користувачем соцмереж і вміє поводитися з сучасними гаджетами, зокрема айфоном.

- Моїй бабусі сьогодні 92! І вона дуже прогресивна! Вміє користуватися YouTube, підписана на мене в Instagram і прочитає цей пост і ваші коментарі, має айфон, яким вона навчилася користуватися лише 4 місяці тому. Іноді у Viber від неї надходять повідомлення на кшталт "даті елутаалс", і я розумію, що вона намагалася розібратися, як надіслати голосове. А ще Галина Яківна готує найсмачніші вареники та олів'є! Люблю її, – зазначив Слава.

Раніше Дьомін розповідав, що в дитинстві страждав від домашнього насильства з боку матері, тож жив із бабусею. У 18 років він хотів позбавити мати її батьківських прав, але пізніше передумав. Вже понад 6 років шоумен не підтримує стосунки з родичкою, та спілкується лише з онуком. Крім того, мати подала на сина до суду та вимагає з нього аліменти.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Слава Дьомін (@slavademin_official)

Новини по темі: бабуся телеведучий