Завантажити ще

"Бабуся з прапором" пояснила, чому вийшла зустрічати бійців ЗСУ з червоним прапором

Фото: kp.ru

Бабуся, яка вийшла з червоним прапором назустріч українським військовим, кляне окупантів за зруйнований будинок і зовсім не рада, що стала поширеним образом російської пропаганди. Про це 5 травня повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Міністерства культури та інформаційної політики.

Повідомляється, що боєць 92-ї бригади з позивним "Кадет" допоміг пенсіонерці Івановій Ганні Іванівні та її чоловікові евакуюватися зі свого будинку неподалік Харкова в безпечне місце. Перед цим він допомагав їм їжею та гуманітарною допомогою.

Нині вона перебуває в одній із міськлікарень Харкова разом із чоловіком. Попри російську пропаганду, син пенсіонерки не вивозив її до РФ, а сама вона розібралася, що її будинок обстрілюють окупанти.

Ганна Іванівна каже, що вийшла до військових ЗСУ, бо думала, що це окупанти та намагалася "примиритися" з ними прапором, щоб вони "не громили" село та Україну. Але тепер вона почувається "зрадницею".

- Тепер, коли від росіян Ганна Іванівна отримала міну у двір, від українців допомогу, а її онук рятується у Польщі, коли вона дізналася про Бучу та все інше, вона закинула той червоний прапор подалі, – каже "Кадет".

Військові ЗСУ закликали не принижувати і не цькувати стареньку.