Завантажити ще

Оля Полякова у грузинських "Танцях з зірками" станцювала під хіт "Ой у лузі червона калина"

Оля Полякова у грузинських
Фото: скріншот відео youtube.com

Співачка Оля Полякова та її партнер Макс Єжов в ефірі грузинських "Танців з зірками" станцювали під військовий хіт "Ой у лузі червона калина". У п'ятому епізоді проєкту пара станцювала пасодобль у тріо - разом з ними на паркет вийшов учасник минулих сезонів шоу баскетболіст Гіга Кветенадзе. За танець пара отримала від суддів 23 бали. 

Після номеру артистка звернулася до глядачів із проханням вшанувати пам'ять грузинських добровольців, які напередодні загинули за Україну під Бахмутом.

- Можна перед тим, як ми слухатимемо ваші оцінки, я хочу сказати про те, що ця пісня сьогодні є гімном нашої країни. Нашим другим гімном цієї війни. І разом із нами, з українцями, зараз воюють у грузинському легіоні грузинські воїни. Вчора під Бахмутом загинуло п’ять грузинів за Україну. Я хочу зараз вшанувати пам'ять цих людей, грузинів, українців у цій страшній війні, – сказала артистка.

Полякова та Єжов дебютували у грузинських "Танцях з зірками" наприкінці жовтня. Полякова взяла участь у грузинській версії шоу з благодійною місією – у рамках проєкту "Незламні" з Dobro.ua вона збирала кошти на протези для українців, які постраждали від російської агресії.

Фото: facebook.com/dancingge/

Фото: facebook.com/dancingge/

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)