Завантажити ще

Оля Полякова перевтілилася у Роксолану у грузинських "Танцях з зірками"

Оля Полякова перевтілилася у Роксолану у грузинських
Фото: скріншот відео

У третьому ефірі грузинської версії шоу "Танці з зірками" співачка Оля Полякова та її партнер Макс Єжов перевтілилися у Роксолану та турецького султана. Пара станцювала мікс під пісню Джамали "1944", з якою та перемогла на "Євробаченні" у 2016 році. За номер артисти отримали 20 балів із 30 можливих - одну з найвищих оцінок ефіру.

У візитівці до епізоду Полякова розповіла про звільнення ЗСУ території Херсона та закликала грузинських глядачів донатити на проєкт "Протези для Незламних", який запустила разом із національним реабілітаційним центром "Незламні". Її мета - зібрати 1 млн гривень на біонічні протези для українців, які постраждали через війну РФ.

Полякова та Єжов дебютували у грузинських "Танцях із зірками" наприкінці жовтня. Раніше пара представила на суд глядачів та журі віденський вальс та самбу.

Шоу "Танці з зірками" виходить в ефірі грузинського телеканалу IMEDI з 2012 року. Вже відбулось 10 сезонів проєкту. Одним із суддів проєкту є екс-"Холостяк" та учасник "Танців з зірками" в Україні Іраклі Макацарія.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)