Завантажити ще

Оля Полякова стала "Королевою кухні": у новому шоу готуватиме з сексологом, касиром та Машею Єфросініною

Оля Полякова стала
Фото: надане прес-службою Олі Полякової/MEGOGO

Співачка Оля Полякова спільно з медіасервісом MEGOGO запускає кулінарний проект "Королева кухні", де буде ділитись секретами приготування їжі, незвичними рецептами страв та цікавими історіями з життя. А допомагатимуть їй у цьому запрошені гості. Чим нове шоу відрізняється від влогів «Полябачення» та кулінарних шоу на ТБ, «КП" в Україні» дізналася з перших вуст, побувавши на знімальному майданчику.

Пересічних страв не буде

Зйомки шоу проходили в одній із фотостудій Києва, де декоратори відтворили атмосферу домашньої кухні. Щоб вкластися в графік, команді проекту довелося працювати шість днів, іноді навіть знімати по два епізоди.

- Я хотіла зробити проект, де я могла б з властивою мені енергією розповідати та показувати процес приготування. Не просто у прямому ефірі нашвидкуруч, де все летить, борошно розлітається, тарілки б'ються, виделки падають... З іншого боку, наше шоу відрізняється тим, що воно не зовсім "пригладжене". По-перше, цікаві героїні, а по-друге, я не можу готувати постановочно. Це завжди дуже творчій процес, – розповіла Полякова.

У новому проекті Оля поділиться рецептами незвичайних страв з простих продуктів, що перевірені нею особисто. Творці шоу хочуть показати цим, що приготування може бути творчим та захоплюючим процесом навіть для тих, хто не має здібностей або вільного часу.

- Я не готую якісь пересічні страви. Наприклад, якщо я готую плов, то він незвичайний, з іншим рисом і відрізняється від того, що ви пробували до цього, - додала співачка. - У рамках шоу "Королева кухні" у мене в гостях будуть абсолютно різні жінки з різних вікових, вагових та кар'єрних категорій, які пов'язані чи не пов'язані з кулінарією.

Гостями шоу будуть люди цікавих професій

У першому сезоні "Королеви кухні" будуть 10 випусків, героями яких стануть жінки різних професій. У тому числі блогер, касир, сексолог, психолог і навіть майстер корон. Щоб визначити ту десятку обраних, команда проекту провела великий кастинг. Обирала гостей зокрема і сама Полякова, яка також виступила  співпродюсером шоу. Гонорар за зйомки як ведуча Оля отримує, але зізнається, що вкладає у проект багато сил та часу.

– MEGOGO повністю довірив мені всю креативну частину проекту. Це саме я кажу їм, які страви ми готуватимемо (ті, які я не раз готувала вдома сама), які героїні будуть, про що ми з ними говоритимемо і як їх розкриватиму. Був величезний кастинг, нам було важливо, аби це були цікаві персонажі. Є у нас героїні, які мігрують по всіх шоу України (усміхається), але були й ті, хто прийшов саме до мене, - додала зірка.

Героями шоу стануть героями якого стануть жінки різних професій. Фото: надане прес-службою Олі Полякової/MEGOGO

Героями шоу стануть героями якого стануть жінки різних професій. Фото: надане прес-службою Олі Полякової/MEGOGO

Випуск із зірковою гостею

Запрошеною гостею одного з фінальних епізодів, на якому ми побували, стала телеведуча Маша Єфросініна. На кухні вони приготували домашній хліб за авторським рецептом Олі Полякової. І якщо для співачки цей процес – справа звична, то телеведуча це робила вперше.

- Я не фанат готування і ніколи ним не була – ані смачні ресторани, ані кулінарні вишукування ніколи не викликали в мене бажання готувати! Так, я, відкривши рота, завжди дивилася, як Оля Полякова пече хліб у своїх сторізах, але самій таке - ну ні! І ось у програмі "Королева кухні" я своїми руками замішую тісто і дістаю з духовки буханець з хрусткою скоринкою… Почуття нове і дуже дитяче. Хочу ще, – розповіла Єфросиніна.

Прем'єра шоу очікується вже наприкінці року та буде доступна для всіх підписників медіасервісу.

Маша Єфросиніна вперше приготує домашній хліб разом з Олею Поляковою Фото: надане прес-службою Олі Полякової/MEGOGO

Маша Єфросиніна вперше приготує домашній хліб разом з Олею Поляковою Фото: надане прес-службою Олі Полякової/MEGOGO

Новини по темі: Телешоу Оля Полякова