Завантажити ще

У "Дизель шоу" підтвердили, що Писаренко і Нікішин залишили команду через позицію щодо війни

У
Фото: прес-служба "Дизель шоу"

Актор та гуморист "Дизель шоу" Євген Сморигін в інтерв'ю "КП в Україні" зізнався, що колеги Євген Нікішин та Сергій Писаренко залишили колектив після того, як не висловили свою проукраїнську позицію. За словами артиста, російські актори та учасники команди написали один одному листи у робочому чаті, після чого стало зрозуміло, що продовжувати співпрацю вони не зможуть.

- Війна оголює та розставляє всі пріоритети. Тут треба визначитися вже на сто відсотків – ти за кого? Потрібно мати одну позицію. На жаль, хлопці не змогли офіційно висловити проукраїнську позицію. Напевно, як людей їх можна зрозуміти, у них там сім'ї. Ми поважаємо одне одного, дружимо, але без української позиції та без засудження війни жоден артист, швидше за все, не зможе працювати в Україні, - зазначив Євген. - Ми написали один одному відкриті листи у нашій групі, без скандалів, без істерик, спокійно висловили нашу позицію. Вони, на жаль, висловити проукраїнську не можуть. Тож спокійно тимчасово розійшлися.

У вересні Нікішин та Писаренко анонсували у соцмережах виступи в Туреччині на круїзному лайнері люкс-класу Astoria Grande, який вирушає із Сочі. На початку березня актори записали відео на підтримку України, заявивши, що це не "спецоперація", а справжня війна проти нашого народу. Пізніше Писаренко в соцмережах розповів про зруйнований будинок під Києвом, але в пості не уточнив, хто його знищив.

 

Новини по темі: Дизель шоу артисти з РФ