Завантажити ще

Керівник "Дизель Студіо" вибачився перед Мішиною за слова про "політичну повію"

Керівник
Фото: instagram.com/misha.k.ua

Керівник гумористичного проекту "Дизель Студіо" Олексій Бланар вибачився перед Ксенією Мішиною за те, що назвав її "політичною повією". У соцмережах він визнав, що некоректно висловився на адресу акторки через емоції, які не зміг стримати через асоціацію з "рашистами". Бланар зазначив, що чоловік не повинен дозволяти собі так висловлюватись про жінок.

- Маю пояснити свою реакцію. Я ніколи про це не писав і не збирався, але обставини змушують. Після 17 днів в оточенні з трьома дітьми, дружиною та однією з актрис "Дизель Студіо" у мене чітка асоціація зі словом «рашисти» - це нелюди, які під‘їхали до мого двору на танку, а потім наставили «калашніков» на мене і мою 9-річну доньку. Рашисти – ті, хто тероризували ОТГ, у якій ми опинились на початку війни. Ті, хто залишив нас без світла, тепла, зв’язку, води та майже без продуктів. Ті, хто пристрелив нашу собаку і ледь не вбив іншу – сусіди врятували. Ті, хто пограбував наш будинок 3 рази. Ті, через кого мої діти виходили з оточення через міни та підірвані мости. Під бомбардуванням та автоматами. Через кого ці діти побачили усі можливі ракети у небі, літаки та гелікоптери над головою, танки, БМП та інші машини на землі. І усюди були літери “Z” та “V”. Рашисти - це ті, хто вбиває наших солдатів та мирних людей по всій країні. Ті, хто скидає на нас ракети, снаряди й бомби. Ті, хто хоче знищити Україну. Я не хочу, аби мене називали "рашистом"., - поділився він у Facebook.

Олексій додав, що не дозволить очорнювати команду "Дизель Студіо", яка у складний для країни час щодня допомагає Збройним силам України, теробороні та переселенцям. У відповідь Бланар чекає на вибачення від Мішиної перед співробітниками "Дизель Студіо", яких вона, за його словами, мимоволі образила, порівнявши з російськими окупантами.

Історія питання

У червні один із співробітників компанії "Дизель Студіо" поскаржився у соцмережах, що керівництво студії не не виплатило йому зарплату за кілька місяців роботи, а прохання залагодити це питання було проігноровано. Підтримати друга вирішила акторка Ксенія Мішина, яка у сторіс написала: "Такі вчинки "Дизель Студіо" через букву Z у логотипі?" У відповідь керівник компанії назвав артистку "політичною повією".

Скріншот сторіс Фото: instagram.com/misha.k.ua

Скріншот сторіс Фото: instagram.com/misha.k.ua