Завантажити ще

«Дизель Шоу» запропонували "Кварталу" зробити спільний концерт і чекають на відповідь

«Дизель Шоу» запропонували

"Дизель Шоу" хочуть зробити спільний концерт зі своїми головними конкурентами - "Кварталом 95". Конкуренція між двома головними гумористичними колективами країни давно стала притчею в язицех. Але керівник "Дизель Студіо" Єгор Крутоголов упевнений, що спільний концерт послужив би прикладом для всіх українців, що настав час об'єднуватися.

- Поки що з їхнього боку не було якихось відповідей, але наші стосунки потеплішали, я так скажу. Якщо ми зробимо спільний концерт, це буде дуже круто. Мені було б дуже цікаво зробити такий тандем, і це був би знак для всієї країни, що настав час об'єднуватися всім. Треба обійматися та об'єднуватися. На цьому мають закінчуватися всі суперечки. Тому сподіваюся, що хтось відгукнеться, і ми забабахаємо спільний концерт, - розповів Крутоголов в інтерв'ю "КП в Україні".

Щодо конкуренції між "дизелями" та "кварталівцями", то Крутоголов заявив, що вона була не лише на сцені.

– Це конкуренція. Було багато підводних камінчиків, яких глядачам не видно, вони не знають. Було протистояння конкурентів – і не лише у гумористичному просторі. Але я вважаю, що після 24 лютого це все херня, яку треба залишити у минулому, щоб жити в єдиній країні єдиною нацією, де українці з українцями не сперечаються, – заявив актор.

Крутоголов заявив, що "Дизель шоу" вже практично повністю виходить українською мовою. Але, ймовірно, залишаться персонажі, які говорять різними мовами.

 

Новини по темі: квартал-95 Дизель шоу