Завантажити ще

Суд виправдав Кевіна Спейсі у справі про сексуальні домагання

Суд виправдав Кевіна Спейсі у справі про сексуальні домагання
Фото: Алексі Дж. Розенфельд/Getty Images

Голлівудський актор Кевін Спейсі виграв суд за позовом про сексуальні домагання, поданим іншим актором - Ентоні Реппом. Присяжні в суді Нью-Йорка дійшли висновку, що дії актора не мали сексуального характеру щодо Реппа. Після оголошення вироку Спейсі зі сльозами на очах обійняв своїх юристів і залишив зал, не зробивши жодних заяв. Про це пише The New York Times.

- Ми просто вдячні, що присяжні побачили правду, - сказала після винесення вердикту одна з адвокатів Спейсі Дженніфер Л. Келлер.

Справа за позовом Ентоні Реппа проти Кевіна Спейсі була однією з найгучніших за останні кілька років. Актор стверджував, що у 1986 році колега намагався схилити його до сексу під час вечірки у своїй квартирі на Манхеттені. На той момент Спейсі було 26 років, а Реппу лише 14. У заяві поліції Ентоні зажадав від артиста близько 40 млн доларів компенсації. Пізніше щонайменше 20 чоловіків звинуватили актора у домаганнях, але до суду дійшла лише одна справа про спокушання 18-річного юнака у 2016 році. У жовтні 2019-го прокуратура штату Массачусетс закрила розгляд цієї справи через смерть позивача.

У травні 2022-го у Великій Британії Кевіну Спейсі було пред'явлено звинувачення у домаганнях та сексуальному насильстві щодо ще трьох чоловіків. Розгляд цієї справи розпочнеться влітку наступного року. Після скандальних звинувачень актора звільнили із серіалу "Картковий будиночок", а фільм "Всі гроші світу" перезняли за участю іншого артиста.

Новини по темі: Кевін Спейсі Суд