21 сiчня
Завантажити ще

Кевін Спейсі заплатить 31 мільйон доларів творцям "Карткового будинка" через секс-скандал

Кевін Спейсі заплатить 31 мільйон доларів творцям
Фото: Фото Ніколь Харнішфегер-Pool/Getty Images

Американський актор Кевін Спейсі заплатить кіностудії MRС, яка знімала серіал "Картковий будинок", 31 мільйон доларів за порушення умов контракту. Кіностудія виграла суд проти актора. Про це пише Fox News.

Повідомляється, що порушення Спейсі умов контракту та усунення його від зйомок призвели до того, що творцям серіалу довелося згорнути виробництво кількох серій за участю актора. Кількість епізодів скоротилася з 13 до 8 і спричинила фінансові втрати.

- Безпека наших співробітників, обладнання та робочого середовища має першорядне значення для MRC, і тому ми вирішили наполягати на підзвітності, пише Fox News з посиланням на MRC.

За даними видання, Кевін намагався оскаржити позов до суду. Він стверджував, що всі звинувачення у домаганнях не давали підстав MRC для розірвання контракту, проте суд відхилив скаргу актора.

У 2017 році актор Ентоні Репп звинуватив Кевіна Спейсі у сексуальних домаганнях. За його словами, інцидент стався у 1986 році, коли йому було 14 років. Після заяви Реппа про домагання Спейсі заявили близько 20 осіб. Після чого актора усунули від зйомок "Карткового будинка", а фільм "Всі гроші світу" перезняли. Однак жодне з обвинувачень Спейсі не отримало судового вердикту.

62-річний Кевін Спейсі - володар премії "Оскар" за найкращу чоловічу роль. Відомий за фільмами: "Краса о-американськи",  "Перемовик", "Сім", "Підозрілі особи".