Завантажити ще

Сумська закликала не влаштовувати "срач" через її участь у виставі російського режисера

Сумська закликала не влаштовувати
Фото: facebook.com/osumska

Українська актриса Ольга Сумська відповіла хейтерам, які розкритикували її за участь у виставі "Майстер і Маргарита" російського режисера Валерія Біляковича. По словам акторки, режисер помер у 2016 році, а частина коштів з продажі квитків піде на допомогу ЗСУ.

- Валерій Білякович поставив цю виставу 18 років тому і відійшов в інші світи...! Я особисто з ним незнайома і жодного разу не бачилась. Але він був прекрасним, талановитим режисером...У жовтні заплановано гастролі з українськими акторами нашої трупи, з якими ми працюємо вже багато років і нашим колегою з Прибалтики – Іваром Калниньшем, який одразу заявив про свою підтримку України і відмовився від всіх зйомок в Росії. Прогугліть!, - заявила Сумська у Фейсбуці.

Як зазначила артистка, продюсери вистави з самого спочатку оголосили, що частину коштів від туру передадуть на підтримку української армії.

- Продюсери відразу заявили % від зборів на ЗСУ з цього туру. Тому гроші не пахнуть, не хвилюйтеся, мила, це не крадені мільйони в українців, а чесно і важко зароблені (власне, якщо поїдемо)… Не робіть срачів, там де їх немає, не пишіть брехню та займіться добрими справами!, - наголосила вона.

В Інстаграмі Ольга Сумська також прокоментувала закиди про те, що вона везе в Європу "русскій мір" Булгакова.

- А хіба Булгаков не критикував у своєму геніальному романі радянські часи і їх потворних вождів? Хіба не народився в Києві? Хіба Булгакова не залишили у шкільній програмі?, - написала акторка.

Також користувачів мережі збентежила російсько-французька компанія Vladimir Events, яка є промоутером вистави в Парижі. На сайті компанії зазначено, що вона існує з 1999 року та займається організацією "русько-французьких вечорів". Після вторгнення РФ в Україну "Vladimir Events" організовували виступи гуртів "ТНМК", "Друга ріка" та Ансамблю Вірського.

Валерій Білякович був режисером у багатьох російських театрах. В 2016 році, коментуючи війну в Україні, сказав "Ну, что тебе, Порошенко, эти две области? Вон Закарпатье, где я служил, тоже отделяться хочет. Галиция и Галиция". 

Фото: Скриншот с facebook.com/osumska

Фото: Скриншот с facebook.com/osumska

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ольга Сумська (@olgasumska)