Завантажити ще

NK спростувала чутки про вагітність і пояснила, де зараз знаходиться Потап

NK спростувала чутки про вагітність і пояснила, де зараз знаходиться Потап
Фото: instagram.com/kamenskux

Співачка Настя Каменських (NK) у серпні повернулася до України після п'яти місяців перебування за кордоном, але без Потапа. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк артистка пояснила, де наразі чоловік, і відповіла хейтерам, які звинувачують його "у втечі з країни".

- Він нині перебуває у переїздах. Він має проєкти, які він взявся робити, і хоче їх доробити, бо з його боку це було б трохи дезертирством – розвернутися та виїхати. І я нагадую, що дуже важко переїжджати. Ти маєш бути на перевалочній базі, туди поїхати швиденько, туди з'їздити. Він незабаром повернеться, – сказала Настя. - Це не стосується мого чоловіка. Він же не через паркан перелазив, вибач, будь ласка, не через шлагбаум переповзав. Ми застрягли. Ми не виїжджали нікуди, Аліна. Ми нікуди не виїжджали. Для того, щоб поїхати кудись, це потрібно зібрати свої манатки, свою собаку і поїхати за якимось там життям. А те, що там закрутилося, завертілося з якимись проєктами... Так, звичайно, Льоші дуже важко переживати те, що він не може через свій графік повернутися тоді, коли він хоче. І тільки в мене ось тільки з'явилася можливість (повернутися додому).

Артистка також спростувала чутки про свою вагітність, які періодично з'являються у ЗМІ навіть під час війни.

- Десять років я вже народжую... Це вже так багато років, що я вже просто не реагую. Багато хто питав у мене, звичайно, тому що це не одна стаття, і дуже багато коментарів у мене під фотографіями в інстаграмі: "Вангую, точно вона вагітна". Я дуже вдячна, що всі чекають на мою дитину, спасибі вам велике, звичайно, ви дізнаєтеся першими, але мені здається... Знаєш, що найсмішніше? Коли я дійсно завагітнію і говоритиму, що я вагітна, мені ніхто не повірить, бо вже десять років це... Я не вагітна, коротше. Я не вагітна. Це все, – запевнила Каменських. - Я трохи додала ваги. Коли буде потрібно, я її скину.

За 5 місяців гастролей Європою та США співачці вдалося зібрати на підтримку України 75 мільйонів гривень. NK додала, що майже у кожній країні, де вона побувала, війну в Україні називають "конфліктом", і їй доводилося знов і знов переконувати людей у зворотному.