Завантажити ще

NK повернулася до України і розповіла про 5 місяців за кордоном, але не згадала про Потапа

NK повернулася до України і розповіла про 5 місяців за кордоном, але не згадала про Потапа
Фото: instagram.com/kamenskux

Співачка Настя Каменських (NK) повернулася до України після п'яти місяців перебування за кордоном. В інтерв'ю "Cніданку з 1+1" артистка зізналася, що після прибуття до Києва насамперед поїхала до мами, яка вже давно повернулася додому з-за кордону. Потім зірка вирушила до будинку, де до повномасштабної війни жила разом із чоловіком Потапом. За її словами, там все ще прикрашено новорічними іграшками.

Виконавиця розповіла, що вже чула сигнал повітряної тривоги, але додала, що подібна сирена звучала і під час благодійного концерту у Литві. Усього за 5 місяців перебування та гастролей по Європі співачці вдалося зібрати на підтримку України 75 мільйонів гривень. NK додала, що майже у кожній країні, де вона побувала, війну в Україні називають "конфліктом", і їй доводилося щоразу переконувати людей у зворотному.

- YouTube, всі портали – вони блокують відео, які бачимо ми. Тому що це не відповідає їхній спільноті. Коли в Instagram багато викладаєш, тебе блокують. Я дуже багато даю інтерв'ю, бо хочу бути рупором, голосом своєї країни. Мені треба показувати, розповідати, як це відбувається… А не просто… Мене запитали в Америці: "А що ви думаєте щодо цього конфлікту?" Я там так роздала! Який конфлікт?! Ви у своєму розумі? Ви розумієте, що у нас геноцид, який же це конфлікт. Я показую всі ці відео з Бучі, Ірпеня. Вони цього не бачать. І тому важливо розповідати, щоб люди поширювали правду, - зазначила зірка.

Де знаходиться Потап

У розмові з ведучими проєкту NK розповіла про атмосферу на благодійних концертах, про емоції після повернення додому, але жодного слова не сказала про Потапа. Де знаходиться артист наразі - невідомо. За кілька днів до нападу РФ на Україну продюсер разом із артисткою вирушили у відпустку до Іспанії, і він досі не повернувся додому.