Завантажити ще

Надя Дорофєєва про розлучення з Дантесом: Говорили про це півроку

Надя Дорофєєва про розлучення з Дантесом: Говорили про це півроку
Фото: instagram.com/nadyadorofeeva

Співачка Надя Дорофєєва в березні оголосила про розлучення з чоловіком, шоуменом Володимиром Дантесом після 10 років стосунків. Для шанувальників пари їхній розрив став несподіванкою, хоча сама Надя зізналася, що подружжя обмірковувало це рішення пів року.

- Воно було дуже складним. Дуже... ми спілкувалися з Вовою про це, мені здається, півроку. Тому що ми поважаємо одне одного та любимо. Ми просто розуміли, що ми друзі. Ось ми так довго це розуміли і все одно хотіли спробувати ще. І ось це найгірше, коли тобі так комфортно з людиною. Нам дуже добре жилося разом, але воно вже не працює як жінка та чоловік, – розповіла зірка в інтерв'ю "ЖВЛ".

За півтора місяці до розставання подружжя разом відпочивало в Мексиці і публікувало безліч знімків, на яких виглядали абсолютно щасливими. За словами Наді, ця поїздка була останнім шансом для пари зберегти сім'ю.

- У цю поїздку ми їхали і знали, що ми нібито даємо останній шанс. Це був супер відпочинок, я в захваті від нього залишилася, але ми вже відпочивали більше, як друзі. Потім ми повернулися [додому] і сказали один одному, що, мабуть, треба розходитися як чоловік та дружина, – уточнила артистка.

Після розриву в мережі з'явилися чутки про те, що співачка зустрічається з другом сім'ї, ресторатором Михайлом Кацуріним, який напередодні також оголосив про розлучення із дружиною. Припущення фанатів підтвердилися, коли в соцмережі злили фото з Португалії, на якому пара обіймалася. Це знімок викликав у соцмережах шквал негативу.

– Я не з тих, хто любить такий піар. Він мені не подобається. Дуже багато негативу, дуже багато надуманих історій. Мені таке розповіли, що я реально була в шоці. Неслось страшне просто... І ми вже вирішили, що коли за тебе додумують, люди починають злитися, вигадують історії. Я відчувала, що це несправедлива брехня. Неправду кажуть. Ми написали про те, що ми разом лише тому, що ТАК! Якщо ви нас один разок десь побачите, то ТАК [ми разом]. Ми закохалися, все дуже просто. Люди дуже багато вигадали в цій історії, і десь є правда, десь її немає. Але це моє життя, - додала співачка.

Екс-дружину ресторатора Дашу Кацуріну також не раз помічали у компанії колишнього чоловіка Дорофєєвої Володимира Дантеса. На початку вересня дівчина та шоумен публічно освідчилися один одному в коханні. Відносини двох нових пар також стали темою для стендапа Дантеса, в якому від жорстко висміяв їхнє інтимне життя.