Завантажити ще

Дантес і Дорофєєва оголосили про розлучення після 10 років разом: Дантесіков і Додошат не чекайте

Дантес і Дорофєєва оголосили про розлучення після 10 років разом: Дантесіков і Додошат не чекайте
Фото: instagram.com/nadyadorofeeva

Одна з найкрасивіших пар української поп-сцени розпалася: Надя Дорофєєва та Влад Дантес більше не разом. Точніше, разом, але як друзі. Про розлучення Додо і Дантес оголосили 18 березня, опублікувавши однакові посади в Інстаграм. Про свої стосунки вони розповіли у третій особі.

- Ця історія розпочалася 5 серпня 2011 року у поїзді. Двоє молодих людей, у яких все ще попереду, зустрілися і полюбили один одного з першої секунди. До початку лютого 2022 року вони дуже багато досягли. Стали найкрасивішою парою шоу-бізнесу, їхні стосунки стали прикладом для багатьох.

Ця пара стала найріднішими людьми один одному і це найближчі друзі. Такими вони залишаються. Єдине, вони просто не разом, - написали артисти.

Дантес і Дорофєєва запевнили, що дуже люблять одне одного, але тепер по-іншому.

– Неможливо передати словами, що ми відчуваємо. Ми виросли разом і стали тим ким їсти, підставляючи плече допомоги у найважчі моменти... Багато хто скаже: «Неєєєт! Ми не хочемо цього! На що ми відповімо: Ну чого ви повісили ніс? Ми ж не ваші іграшки. Ми не зникаємо з життя один одного» Ми молоді, талановиті, красиві та вільні. Кожен у своїй свободі, - поділилися Влад та Надя сумною новиною.

Пара розсудила, що ніколи не буде часу сказати про це, тому вирішили сказати зараз.

- Можливо це якось відверне вас і розбавить стрічку новин. З відкритим серцем! З любов'ю до один одного, Ваші Надя та Вова. PS. Дантесіков і Додошат не чекайте, - підвела пара межу під стосунками.

Володимир Дантес та Надя Дорофєєва одружилися у липні 2015 року після трьох років стосунків. Діти познайомилися в поїзді, коли разом їхали на гастролі. На той час Дантес ще співав у складі гурту "ДіО.фільми", а Дорофєєва була учасницею тоді ще не дуже популярного гурту "Час і Скло".

В інтерв'ю, поки пара була разом, Надя кілька разів згадувала, що вони з Дантесом планують дітей, але коли це станеться, поки не знають.