Завантажити ще

Кінозірка 90-х Фрейзер розплакався після шести хвилин овацій на Венеціанському кінофестивалі

Кінозірка 90-х Фрейзер розплакався після шести хвилин овацій на Венеціанському кінофестивалі
Фото: REUTERS/Guglielmo Mangiapane

Голлівудський актор Брендан Фрейзер розплакався після шести хвилин овацій на Венеціанському кінофестивалі. Глядачі обдарували артиста бурхливими оплесками після прем'єри фільму "Кіт", де той зіграв людину з ожирінням. Якоїсь миті він спробував покинути театр, але оплески були настільки гучними, що він залишився і вклонився глядачам. Про це пише Variety.

Картина стала своєрідним поверненням Фрейзера до великих ролей у Голлівуді і, можливо, він зможе претендувати на премію "Оскар". Для зйомок фільму актору довелося проводити у кріслі гримерів по 6 годин на день, він також носив спеціальний костюм-протез, який додавав йому у кадрі від 50 до 300 фунтів ваги (від 22 до 136 кілограмів).

- Торс був майже як гамівна сорочка з рукавами, на які вручну наносився аерограф, щоб виглядати ідентично людській шкірі, аж до вибитого вручну волосся, - розповів Фрейзер перед прем'єрою фільму.

У розмові з журналістами Брендан зізнався, що зйомки у цьому фільмі змінили його погляди на деякі аспекти життя

- Це дало мені повагу до тих, чиї тіла схожі. Я зрозумів, що потрібно бути неймовірно сильною людиною, фізично та розумово, фізична мобільність Чарлі обмежена його домашнім простором, яким є його диван, – додав актор.

Що за фільм

Сюжет фільму "Кіт" американського режисера Даррена Аронофскі зав'язаний на історії Чарлі - викладача середніх років вагою 600 фунтів (близько 273 кілограмів), який намагається відновити зв'язок зі своєю 17-річною дочкою. У минулому він залишив свою сім'ю заради коханця-гея, який згодом помер. Потім Чарлі почав переїдати через біль і провину.