Завантажити ще

Фреймут - хейтерам доньки: Порівнювати Злату зі мною неправильно, вона - окремий всесвіт

Фреймут - хейтерам доньки: Порівнювати Злату зі мною неправильно, вона - окремий всесвіт
Фото: instagram.com/freimutolia

Телеведуча Ольга Фреймут заступилася за старшу дочку, яку захейтіли у соцмережах після серії фото з відвертим декольте. Користувачі соцмереж не раз відзначали під постами, що 16-річна Злата зовсім не схожа на свою зіркову маму. Дівчина віддає перевагу іншому стилю, займається хіп-хопом і ділиться подробицями особистого життя в соцмережах. В інтерв'ю "КП в Україні" журналістка зазначила, що їй доводиться боротися з хейтом на адресу доньки, щоб не "зламати" її особистість у такому юному віці.

- Мені дуже прикро, що мою Злату обговорюють в інтернеті, навіть коли навколо війна і нам особливо треба проявляти манери, стриманість і толерантність, - наголосила Ольга. - Фігура, поза, вираз обличчя, порівняння Злати зі мною – це дуже неправильно, тому що я – є я. Так, я дуже люблю етикет, я досить стримана. А Злата – є Злата. Вона – окремий всесвіт. У мене троє дітей, і всі вони абсолютно різні. Я впевнена, що всі багатодітні мами можуть це підтвердити. Ми всім даємо однакове виховання, але кожен обирає собі свій шлях. І я б не хотіла, щоб Злата зламала свою особистість через те, що її мама колись була відомою в Україні, викладачка етикету чи прихильниця якихось категоричних речей. Навпаки - я у Злати вчуся легкості, любові до свого тіла, до себе, якою я є. Тому що з віком, звичайно, з’являються якісь фізичні недоліки, і саме Злата вчить мене бути природньою і в гармонії з собою.

Фреймут також закликала користувачів не "буллити" дітей у соцмережах, щоб це не спричинило незворотних наслідків.

- У Злати дуже красиве серце, вона дуже красива дівчина, у неї високе відчуття стилю, загострене відчуття справедливості, і мені доводиться боротися з цим хейтом. Я б хотіла звернути увагу тих людей, які мучать дітей своїми коментарями: моя Злата сильна, але якщо написати такі образливі речі під фотографіями інших тінейджерів, це велика провокація навіть до самогубства. Діти в такому віці все дуже близько беруть до серця. Тому краще тримати при собі свої злі думки і повертатися у бік світла.

Телеведуча також заступилася за бойфренда доньки, якому українці залишають расистські коментарі.

- Коли вона показала фотографії з бойфрендом, то більшості людям здалося, що в нього не такий колір шкіри. Чесно, це мене обурює, бо зараз увесь світ схилився до України, простягає нам руки, а ми в цей час проявляємо якийсь расизм, – відповіла Фреймут. - У Злати прекрасний бойфренд, я дуже люблю Оскара, це нереально розумна дитина з хорошої сім’ї, він теж дуже багато робить для України. У нього всі думки про Україну, у нього в плейлисті – українські пісні. Він допомагав Златі збирати гроші для українських діток, які приїхали за кордон. Тому мені б хотілося, щоб зараз люди навчилися мислити вище, відкинули свої погані звички. Ми повинні навчитися бути цивілізованими.

У розмові з журналістами Фреймут зізналася, що після початку війни в Україні разом із молодшими дітьми поїхала до Лондона. Там телеведуча працює журналістом в одній із найзнаменитіших газет Великобританії Sunday Express, де веде щотижневу колонку про Україну.

 

Новини по темі: Ольга Фреймут діти зірок