Завантажити ще

Ольга Фреймут зізналася, що її лякають телефонні дзвінки з незнайомих номерів

Ольга Фреймут зізналася, що її лякають телефонні дзвінки з незнайомих номерів
Фото: instagram.com/freimutolia

Українська телеведуча Ольга Фреймут трепетно ​​ставиться до порушень особистого простору. До подібних порушень вона відносить і телефонні дзвінки у випадках, коли в них немає потреби. Зірка - прихильник нової етики у стосунках, коли люди спілкуються у листуванні, а дзвінок - це щось надзвичайне. Про правила гарного тону в епоху месенджерів та смартфонів Фреймут розповіла 1 лютого в Інстаграмі.

- Щоразу, коли дзввонитьтелефон і особливо коли висвічується невідомий номер, я лякаюся. Думки епічні та трагічні: «Когось збила машина?» "Помер дідусь?", "Забула сплатити податки, і тепер у мене відберуть все-все і навіть улюблене фортепіано?" – ділиться телеведуча.

Загострена реакція на вторгнення в нашу конфіденційність, вважає Фреймут, обумовлена ​​епідемією «вимушеної публічності».

- Коли доводиться жити «напоказ» в іншому вимірі, вимірі соціальних мереж та завищених стандартів. Коли у трендах пропускати реальне життя і губити себе, щоб потім безпорадно перепитувати друзів та психотерапевта: "Хто я?!"  - нарікає вона.

Повертаючись до телефонних дзвінків, Фреймут зазначає, що "конфіденційності стає так мало, що розмінювати її на телефонні розмови шкода". Вона наполягає, що, відповідно до сучасного етикету, перш ніж телефонувати, потрібно запитати абонента про те, чи доречний дзвінок, попередньо надіславши йому повідомлення.

Випадки, коли можна дзвонити без попередження. Версія Ольги Фреймут

  • Дзвонимо рідним людям (друзі і навіть далекі родичі, з якими контакти рідкісні, до цієї категорії не входять)
  • Дзвонимо, щоб привітати з днем ​​народження чи висловити співчуття
  • Дзвонимо, щоб повідомити щось термінове: повінь, пологи, пожежа тощо.
  • Дзвонимо, не соромлячись, до державних служб та комерційних установ.

Раніше Ольга Фреймут показувала, як правильно вбивати комарів і чи можна чухатись на людях. Також телеведуча вразила способом наносити на себе духи, а ще розповіла про вміння правильно та елегантно пити й переконала українців у тому, що дарувати одну квітку – це не жлобство.