Завантажити ще

Ольга Фреймут навчила українців правильно писати листи

Ольга Фреймут навчила українців правильно писати листи
Фото: instagram.com/freimutolia/

Українська телеведуча та спеціаліст з етикету Ольга Фреймут вважає, що листи, написані від руки, мають право існувати, незважаючи на те, що нинішнє життя останніми роками дуже змінилося.

- Гостросюжетне та метушливе життя вплинуло на манери, скоротило форму, але не скасувало сенс. Лист подяки звучить грандіозно, але насправді це може бути повідомлення в одне речення у соцмережах, - зазначила Фреймут на своїй сторінці в інстаграмі.

За словами фахівця з етикету, листівку від руки потрібно писати після формальних чи особливих подій – весіль, протокольних заходів, або довгого вікенду у заміському будинку друзів. І ніколи її не можна починати зі слова "дякую".

— Спочатку говоримо про щось особливе, що запам'яталося найбільше, — наголосила Фреймут.

Вона також навела приклади, як слід писати листи:

-Пообідали з подругами, - напишіть "повідомлення-дякую". Бабуся надіслала улюблене варення та лоток яєць із села, - подякуйте телефонним дзвінком. Ділова зустріч надихнула, – напишіть про це партнеру. Навіть якщо він такий крутий, що ніби зі стратосфери

Вона додала, що дуже часто перші «проби пера» роблять діти – коли пишуть листівки-подяки бабусям, дідусям, друзям після веселого бенкету.

- Спочатку це можуть бути малюнки та боязкі слова з помилками... а потім це стане звичкою, що сприятиме легкій комунікації, - запевнила телеведуча.

Ольга Фреймут регулярно роздає українцям поради, як правильно поводитися в суспільстві. Серед останніх її уроків – коли потрібно пити каву, як правильно цілуватися під час зустрічі та чи можуть леді пити горілку.

Новини по темі: Ольга Фреймут