Завантажити ще

Ольга Фреймут привітала доньку із 16-річчям: Завжди здавалося, що не я тебе виховувала, а ти мене

Ольга Фреймут привітала доньку із 16-річчям: Завжди здавалося, що не я тебе виховувала, а ти мене
Фото: instagram.com/freimutolia

Телеведуча Ольга Фреймут зворушливо привітала свою старшу доньку Злату з 16-річчям. На честь свята знаменитість опублікувала архівне фото з донькою та розповіла, що всі завжди вважали її дорослою.

"Мені завжди здавалося, що не я тебе виховувала, а ти мене. Ось так у нас із тобою все навпаки. Але ці роки – найщасливіші, найсміливіші, най-най-… Роки, що пройшли на фортисимумі.

"Яка ж вона у вас доросла!" - казали люди про Злату, коли вона у 5 років перераховувала ліки з довгого списку, приписані їй від запалення легенів.

Я тоді раділа таким коментарям, хоча, коли твою дитину називають "дорослою", є причина задуматися: а де ж її дитинство? А дитинство неможливе без мами, і не обов'язково бути сиротою. Залишитися без дитинства можна, коли мама займається сяючою кар'єрою. Так, Злато, не все у моєму материнстві з тобою було хрестоматійним. Будь щасливою та благословенною Господом! У тобі галицька і шотландська кров, ти горда і незламна", - написала Фреймут в Інстаграмі.

Злата Мітчелл народилася 2006 року в Лондоні. Батьком дівчинки є британець Ніл. За словами Фреймут, вона пішла від нього, коли була вагітною, проте надалі не перешкоджала їхньому спілкуванню. наразі дівчина навчається у США. Окрім Злати у Ольги є донька Євдокія та син Валерій від гендиректора " Нового каналу" Володимира Локотка.

39-річна Ольга Фреймут відома як ведуча "Підйом", "Ревізор", "Голос країни. Перезавантаження", "Інспектор Фреймут", "На ножах”, “Пацанки”. У 2018 році випустила книгу з жартівливими порадами про поведінку в суспільстві "Етикет".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від FreimutOlia (@freimutolia)

Новини по темі: Ольга Фреймут