21 травня
Завантажити ще

Українські зірки виставлять унікальні лоти на благодійному аукціоні "МУЗВАР"

Українські зірки виставлять унікальні лоти на благодійному аукціоні
Фото: прес-служба МУЗВАР

Українські артисти Анна Трінчер та MBREEZE, Positiff, гурт KADNAY візьмуть участь у благодійному концерті від музичного порталу "МУЗВАР" на підтримку України. У рамках вечора, який пройде 5 серпня в OSOCOR Residence, відбудеться благодійний аукціон від українських знаменитостей – слухачі зможуть придбати особливі лоти, пов'язані з різними українськими шоу, та особисті речі від зірок шоу-бізнесу. Гроші від продажу унікальних лотів будуть спрямовані на потреби нашої країни: на придбання дизельного генератора для першої окремої танкової північної бригади, а також закупівлю талонів на пальне для роботи волонтерів, які доставляють гарячі обіди постраждалим населеним пунктам Київської області.

У концерті також візьмуть участь Chico & Qatoshi, Маша Кондратенко, 100 особи & Skyller, Gunna Chorna, OLIVAN та Вася Демчук. Спеціальними гостями заходу стануть українські співаки, теле- та радіоведучі, спортсмени, серед яких Олімпійський чемпіон, чемпіон Європи та світу зі спортивної гімнастики Олег Верняєв. Проведе вечір телеведуча каналу М1 Міла Єрємєєва.

Що за портал

Музичний портал "МУЗВАР" було створено у 2020 році. Нині його загальна аудиторія налічує понад 130 тисяч читачів та слухачів. У вересні 2021 відбулася перша церемонія нагородження молодих артистів MUZVAR AWARDS, де свою першу музичну нагороду отримав співак WELLBOY, популярна ютуберша Natella Kirs та інші представники креативної індустрії України.

У рамках вечора відбудеться благодійний аукціон від українських знаменитостей. Фото: прес-служба

У рамках вечора відбудеться благодійний аукціон від українських знаменитостей. Фото: прес-служба

Новини по темі: Концерти