Завантажити ще

Скрипка, Саніна та Суханов зачитали вірші українців про війну

Скрипка, Саніна та Суханов зачитали вірші українців про війну
Фото: надано PR Batteries

Фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна, співак Олег Скрипка та телеведучий Олексій Суханов приєдналися до проекту Павла Шилька "Буремні вірші", зачитавши вірші українців, написані під час війни з РФ. Твори були покладені на музику та опубліковані на Youtube.

Голосом Юлії Саніної звучить вірш "Я залишила свою душу" авторки Юлії Акімової. За освітою Юлія – вчитель української мови, а за покликанням – поет та кондитер. Через агресію Росії дівчина змушена була виїхати разом із дочкою з рідного Дніпра до Польщі, де її мучила совість, що ніяк не допомагає перемогти ворога. Так і народився цей вірш.

Я залишила свою душу

На порозі рідного дому.

На кордоні рідного краю

Я залишила свою суть.


Я залишила свою посмішку

На старому своєму дивані,

А з собою взяла на згадку я

Добру пам'ять і дику лють

Телеведучий та журналіст Олексій Суханов, який вступив до лав тероборони після нападу РФ, зачитав вірш Юлії Гринюк "Круасані, кава і війна…". На створення вірша автора наштовхнуло спілкування з колишніми друзями з Росії.

Музикант Олег Скрипка озвучив власний вірш “Садок вишневий коло хати”, написаний у перші місяці війни.

Засновник Павло Шилько зачитав вірш іспанською мовою Карли Маріани Россі – дочки посла Аргентинської Республіки в Україні.

Що за проект

“Буремні вірші” – проект телеведучого та продюсера Павла Шилька, на створення якого його надихнув вірш “Я з тих, хто чекає у черзі до бою” співака Василя Логая. Шилько звернувся до українців із проханням надіслати йому свої вірші, написані у лихоліття, а пізніше запропонував їх озвучити відомим українцям. Серед тих, хто взяв участь у проекті – Маша Єфросиніна, Володимир Остапчук, Олег Панюта, Алла Мазур, Артем Пивоваров, Павло Зібров, Олена Кравець, MONATIK, Стюарт Маккензі.

Новини по темі: Зірки The Hardkiss