3 жовтня
Завантажити ще

Російські окупанти знищили рояль Євгена Хмари, на якому грав Елтон Джон

Російські окупанти знищили рояль Євгена Хмари, на якому грав Елтон Джон
Фото: instagram.com/evgenykhmara

Піаніст-віртуоз Євген Хмара показав у соцмережах наслідки вторгнення російських окупантів до Ірпеня, де зберігався його рояль, на якому, за словами артиста, грали музикант Елтон Джон та відомий композитор Кейко Мацуї. В Instagram артист опублікував відео зі зруйнованим приміщенням та обгорілим музичним інструментом.

- Хочу вам показати, як виглядає концертний рояль Yamaha, на якому відіграно усі мої шоу. Рояль, на якому зіграли Елтон Джон, Кейко Мацуї та багато інших артистів. Тепер він виглядає так. І що цікаво: дах упав скрізь, окрім цього місця, – зазначив Євген.

Хмара - не єдиний артист, чиє майно постраждало від рук окупантів. Снаряди ввлучили у будинки продюсерів Юрія Фалеси та Ігоря Кондратюка, співачки Маші Фокіної. Російські окупанти також встигли "погосподарювати" у будинках Ірини Білик, Олександра Усика, Олега Скрипки та солістки гурту KAЗKA Олександри Зарицької.

Раніше музикант розповів шанувальникам, що його пограбували у вагоні чеського поїзда. Хмара втратив обладнання для виступів вартістю 8000 євро.