Завантажити ще

Вєрка Сердючка дасть перший сольний концерт від початку війни на підтримку ЗСУ

Вєрка Сердючка дасть перший сольний концерт від початку війни на підтримку ЗСУ
Фото: instagram.com/v_serduchka

Вєрка Сердючка вперше від початку війни в Україні дасть сольний концерт. Виступ Verka Serduchka & Band відбудеться 22 липня просто неба в Osocor Residence у Києві. Увесь прибуток від проданих квитків буде передано до благодійних фондів для допомоги ЗСУ.

Під час концерту артистка виконає популярні хіти та пісню Dancing Lasha tumbai у новій інтерпретації. Після повномасштабного вторгнення Андрій Данилко замінив слова приспіву, і тепер трек має офіційну назву Dancing Russia goodbye. Вперше ця версія хіта прозвучала під час благодійного телемарафону Embrace Ukraine в Амстердамі.

- Я ніколи не співала "Раша гудбай". Тільки "Лаша". Але тепер тільки так, і це ще м'яко кажучи, – сказала тоді зі сцени зірка.

Це не перший благодійний концерт із початку війни, організований Osocor Residence. Після вторгнення РФ до України резиденція надавала прихисток всім, хто потребує захисту, пізніше стала гуманітарним хабом для допомоги мешканцям постраждалих регіонів і майданчиком для благодійних концертів на підтримку ЗСУ. Завдяки виступам артистів команда Osocor Residence передала благодійним фондам понад 600 000 грн допомоги.

Раніше Данилко поділився, що помирився із сестрою, яка заявляла на нього в поліцію за нібито крадіжку сина. Налагодити зв'язок із родичкою йому вдалося після похорону мами.