Завантажити ще

Зірка "Ніщо не трапляється двічі" Тишкевич хворіє: колеги попросили допомоги у шанувальників

Зірка
Фото: instagram.com/mrsketrin

Українська актриса Катерина Тишкевич, відома за роллю Каті/Маші Богданової у фільмі "Ніщо не трапляється двічі", бореться з невідомою хворобою. Артистка пройшла низку обстежень, але встановити причину хвороби медикам поки що не вдалося. Вона не встає з ліжка і страждає від головного болю. Про це у соцмережах повідомила близька подруга та колега Тишкевич Анастасія Цимбалару.

- Актриса Катя Тишкевич 8 років бореться з невідомим діагнозом і страждає від жахливого головного болю. За цей час були випробувані всі можливі методи дослідження та лікування в Україні - як традиційна, так і нетрадиційна медицина, але, на жаль, не вийшло. Тепер перестали діяти навіть старі методи лікування (17 таблеток на день та постійні краплі) – Катя не встає з ліжка. Протягом усієї повномасштабної війни вона продовжувала допомагати нашій країні незважаючи на страшний біль, але наразі їй самій потрібна допомога. За останніми даними МРТ, у мозку виявлено зміни, а в Україні діагностувати не можуть, відправляють до Європи на обстеження, де можуть поставити діагноз, знайти причину та нарешті призначити ефективне лікування, - розповіла Анастасія у Facebook.

У зверненні Цимбалару попросила допомогти актрисі, яка через війну не може заробити необхідної суми на лікування.

– Не маючи можливості наразі заробити кошти у своїй основній сфері діяльності, доводиться збирати гроші. На даний момент сума складає 11.300 € (понад 350 тис. грн.) для поїздки та діагностики до Німеччини. Але Катя продовжує шукати альтернативні, дешевші, клініки, які її приймуть. Прошу всіх приєднатися до збирання! - закликала актриса.

Тишкевич 27 років, вона родом із Одеси. Українські глядачі знають її за ролями у фільмах та серіалах "Жіночий лікар", "Родинні зв'яки", "Бідна Саша" та "Ніщо не трапляється двічі". У 2019 році вийшла заміж за актора Валентина Томусяка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Катерина Тишкевич (@mrsketrin)

Новини по темі: Хвороби Актриса