Завантажити ще

Позитив більше не артист MOЗGI ENTERTAINMENT: Я сам собі продюсер

Позитив більше не артист MOЗGI ENTERTAINMENT: Я сам собі продюсер
Фото: instagram.com/positiff

Український хіп-хоп-виконавець Позитив (Олексій Завгородній) більше не є артистом продюсерського центру MOЗGI ENTERTAINMENT. Співак змінив формат співпраці з лейблом MO3GI – він самостійно займається своїм продюсуванням, але користується послугою дистрибуції. Про це артист повідомив в інтерв'ю порталу Muzvar.

– MOЗGI ENTERTAINMENT тепер є відкритим лейблом, ми більше не лейблові артисти, а самі собі продюсери. Наразі я з ними співпрацюю тільки в дистрибуції треків. І стало складніше, коли ти залишився один, коли тобі треба знайти команду, менеджмент. У такі часи тут тільки люди, які дійсно вірять в тебе. І я дуже їм вдячний, вони розуміють, що зараз це не про гроші, а про майбутнє артиста. Головне, мені їх не підвести, – зізнався Позитив.

Співак додав, що повномасштабне вторгнення РФ внесло корективи і у побутове життя. Нині Позитив мешкає на студії, де паралельно пише нові пісні.

- Я відмовився від квартири, яку я винаймав, бо матеріально дуже складно. Історія моя дуже змінилась наразі, зараз артисти у складному становищі, усі артисти. Адже я б не сказав, що роялті такі, як гроші з концертів, корпоративів. Все ж таки на першому плані у всіх артистів корпоративи. Але я думаю, що ми це можемо пережити, – розповів виконавець.

ДО РЕЧІ

Крім POSITIFF, продюсерський контракт із лейблом завершився і у Michelle Andrade. Наразі зірка співпрацює з компанією на нових умовах як самостійна артистка.

Новий етап у співочій кар'єрі POSITIFF та Michelle Andrade розпочали спільно з треку "Перед світанком". Артисти записали тріо з Alina Pash, присвятивши нову пісню захисникам та захисницям України.

Новини по темі: продюсер Позитив