Завантажити ще

Мішель Андраде про долю "Орла і Решки": Проект на паузі

Мішель Андраде про долю
Фото: instagram.com/mishvirmish

Тревел-проект "Орел і Решка", який до війни транслював Новий канал, поставлено на паузу. Коли відбудеться прем'єра другого сезону "Орел і Решка. Земляни" невідомо, проте команда продовжує монтувати нові випуски. Про це 24 червня в інтерв'ю "Слава+" повідомила ведуча програми Мішель Андраде.

– Поки що проект на паузі. Ми зняли другий сезон, це 12 випусків, які ще не вийшли. Але в мене продовжуються читки, а хлопці монтують, перебуваючи в Україні. Ми доробляємо цю роботу, і, можливо, я не знаю, коли точно, може, наприкінці року чи наступного, вийдуть ці випуски, - зізналася Мішель.

За словами співачки, популярний проект більше не транслюватимуть у Росії. Про припинення співпраці з російським телеканалом "П'ятниця" раніше оголосила і авторка ідеї "Орла і Решки" Нателла Крапівіна.

- Переговори йшли, але проект більше не транслюватимуть у Росії. Ми навіть поміняли заставку "Орла і Решки" на прапор України, - зазначила виконавиця.

Наразі артистка знаходиться в Іспанії разом із мамою та бабусею. З перших днів війни зірка займалася закупівлею амуніції для ЗСУ та гуманітарної допомоги для постраждалих у війні українців. Андраде також заявила, що в неї закінчився продюсерський контракт з MOZGI Entertainment і тепер вона співпрацює з лейблом на нових умовах як самостійна артистка.

Новини по темі: Michelle Andrade орел і решка