Завантажити ще

Красені українського кіно і війна: Єгоров готовий бути бариста, а Тритенко і Сеітаблаєв знімають «портрети»

Красені українського кіно і війна: Єгоров готовий бути бариста, а Тритенко і Сеітаблаєв знімають «портрети»
Фото: Компанія F Films

У кожного глядача є свій секс-символ українського кіно – брутальний, глянцевий чи з гумором. Ми любили спостерігати за своїми крашами на екранах у різних акторських амплуа, захоплюватися, чекати їхні нові фільми, одначе війна все і всіх зрівняла. Ні кіно, ні колишньої професії…

Як сьогодні складаються долі відомих акторів.

Артемій Єгоров: шукає роботу чи підробіток

У нашій розмові у лютому, за тиждень до війни, зірка серіалів «Розтин покаже» та «Карпатський рейнджер» Артемій Єгоров розповідав, що кар’єра йде в гору, адже робочий графік забитий на півроку вперед.

3 березня у прокат мала вийти романтична комедія «Сусідка» з ним та акторкою Ксенією Мішиною в головних ролях. Згодом мав вийти і серіал «Велика надія», де у Єгорова теж головна роль.

Тоді ж актор зізнавався, що перебуває і у своїй найкращій фізичній формі.

- Мені просто подобається бути у гарній фізичній формі. Людина народжена, щоб бути сильною, красивою і щасливою. Причому сильною як духом, так і тілом, - розповідав актор. - Я зробив свій максимум на той момент, і саме мене затвердили на «Сусідку». Все збіглося. Наразі кілька місяців - у лайт-режимі: 2-3 тренування на тиждень. Дав собі можливість відпочити від важких навантажень, але ось весна - нові сили, нові можливості, знову пахатиму.

Одначе війна розбила всі плани. В кінці травня Артемій навіть опублікував пост із заголовком «шукаю роботу чи підробіток»:

- Готовий до будь-яких пропозицій, вчусь швидко, не п'ю, не палю. Можу бути голосом вашої реклами, фільму, соціального ролику (своєї апаратури нема, якщо буде пропозиція - знайду). Монтую прості відео, фотошоплю. Територіально знаходжусь в Одесі, тож тут готовий до будь-якого підробітку: бариста, наприклад (не вмію, готовий навчитись), граю на гітарі, навчу вас базовим акордам. Будемо грати тільки те, що ви любите, а не так як мене колись вчили. Готовий до більш відповідальної роботи, наприклад експедитор, адміністратор. Зараз вчусь на фітнес-тренера, тож вже скоро зможу професійно розписувати план тренувань та дієту онлайн. Так буде не завжди, тож живемо, радіємо, мріємо!

У коментарях друзі Єгорова відзначили, що хтось інший з таким би досвідом роботи вже міг зазнатися, а він – молодчина! На що актор відповів: «Всього кілька ракетно-бомбових ударів, і корона злетіла з голови, а спіймана «звьоздочка» випала з рук».

Олексій Тритенко та Ахтем Сеітаблаєв і на фронті працюють з камерою. Фото: Instagram.com/alexey_tritenko/

Олексій Тритенко та Ахтем Сеітаблаєв і на фронті працюють з камерою. Фото: Instagram.com/alexey_tritenko/

Олексій Тритенко: захищає країну в лавах ТрО

Зірка серіалів «Гвардія» та «Коли ми вдома» Олексій Тритенко захищає Україну в лавах ТрО з перших днів війни. Причому служить Олексій разом із актором та режисером Ахтемом Сеітаблаєвим. Ахтем та Олексій з командою ще й встигають працювати над проєктом «Ми з України. Портрети» - хлопці фільмують історії про захисників нашої країни.

Олексій Тритенко, до речі, зіграв одну із ролей воєнної драми Сеітаблаєва «Мирний-21». Це історія Луганського прикордонного загону, бійців якого сепаратисти та російські спецслужби у червні 2014 року безрезультатно намагалися змусити зрадити свою країну. Прем’єра мала відбутися навесні. До цього Олексій знімався і у «Хайтармі».

У травні вперше за 4 роки актор коротко підстригся та поголив бороду. Фото: Instagram.com/taras.tsymbaliuk/фотограф Євген Воронцов

У травні вперше за 4 роки актор коротко підстригся та поголив бороду. Фото: Instagram.com/taras.tsymbaliuk/фотограф Євген Воронцов

Тарас Цимбалюк: розлучився, плани не будує, вірить в перемогу

Назар у «Кріпосній», отаман на прізвисько Чорний Ворон в одноіменному фільмі, Карпо із «Спіймати Кайдаша», один із бійців «Ангелів-2»…  Харизматичному акторові в останні роки вдавалося грати головні ролі у цікавих стрічках. Тараса Цимбалюка навіть почали називати секс-символом українських серіалів.

- Я нормально до цього ставлюся, - посміхаючись, говорив нам в інтерв’ю актор. – Але себе таким не вважаю. Мені здається, це якийсь бажаний статус для дівчат.

Нині Цимбалюк, як і його колеги, без роботи. А що і як буде – то про це ще думати зарано:

- Мене вже кілька десятків разів запитали, що буде далі? Як професія? Що я буду робити після війни? Цікаво, як зараз можна щось планувати? Пару місяців тому хтось думав, що ракети будуть падати біля Львова та Франківська? Що деякі міста України за місяць будуть зруйновані на 70% чи 90%? Я - ні.

Люди, війна проти такого ворога - це найнепередбачуваніший і страшний процес. Повірте, я не думаю зараз про проєкти і зйомки, куди я був затверджений. Хоча розписаний був рік до наступної весни. І у мене, як у більшості людей, була купа планів. Але зараз це - навіть не другорядна річ. Наша реальність чітко вбралася в чорно-біле.
Головне зараз - тільки перемогти.

А нещодавно Тарас шокував новиною про розлучення. Тарас і Тіна одружилися 3 липня 2021 року. Як повідомила Тіна, війна – це велике випробування для всіх пар, і деякі їх не проходять.

У серіалі «Відділ 44» Володимир Ращук грав експерта по зброї Гліба Майорова. Тепер самому доводиться тримати зброю. Фото: Facebook.com/Volodymyr Rashchuk

У серіалі «Відділ 44» Володимир Ращук грав експерта по зброї Гліба Майорова. Тепер самому доводиться тримати зброю. Фото: Facebook.com/Volodymyr Rashchuk

Володимир Ращук: мав грати у виставі про війну, але сам пішов воювати 

Зірка серіалів «Джамайка», «Відділ 44», «Ментовські війни. Одеса» Володимир Ращук готувався у театрі «Особистості» до прем’єри вистави «Говорить небо», але зараз боронить Україну на фронті. Вистава «Говорить небо» режисерки Марії Маги – це 7 документальних історій бійців підрозділу «Карпатська Січ», який був заснований 2014 року. Та зіграти прем’єру поки не судилося. Володимир і його колеги пішли на війну. 

Максим Девізоров під час зйомок другого сезону серіалу «Перші ластівки». Фото: Instagram.com/devizorov/

Максим Девізоров під час зйомок другого сезону серіалу «Перші ластівки». Фото: Instagram.com/devizorov/

Максим Девізоров: вступив до лав ЗСУ та планує дітей

Популярність до актора прийшла після ролі хитрого, мстивого, цілеспрямованого, але водночас справедливого і харизматичного Дениса Денисенка у серіалі «Перші ластівки». Перед війною у прокат вийшла стрічка «Найкращі вихідні», де Максим також зіграв одну з головних ролей. А потім актор  вступив до лав ЗСУ та вирушив у Донецьку область. Під час війни Девізоров зробив освідчення коханій, акторці Світлані Гордієнко, по відеозв’язку, та заради весілля хлопця все ж відпустили зі служби на добу.

- Прийняти це рішення мені допомогли почуття до Світлани, яку я дуже люблю. Війна, можливо, дещо прискорила події. Але ми й раніше говорили про те, що плануємо створити сім’ю, бачимо одне в одному батьків наших майбутніх дітей, - розповів Максим у соціальному проєкті «Життя під час війни».

Як зізнається актор, найголовніша їхня з дружиною справа після війни - подарувати одне одному прекрасних діточок.