Завантажити ще

Камінська про Канделакі і Баскова, які підтримали війну РФ в Україні: У них дезінформація або гроші

Камінська про Канделакі і Баскова, які підтримали війну РФ в Україні: У них дезінформація або гроші
Фото: instagram.com/slava_kaminska

Співачка Слава Камінська висловилася про російських артистів, підтримавших повномасштабну війну РФ в Україні. В інтерв'ю "ЖВЛ" 1 червня виконавиця згадала про схвалюючих політику Кремля Миколу Баскова і Тіну Канделакі, назвавши їх "неінформованими" в тому, у що вони вірять.

- Для мене Коля Басков просто неінформований. У нього дезінформація йде цілковита. Може, це гроші, звичайно... Але мені важко дивитися на нього. Колись ми на одній сцені тусили, а так... пі*ар, вибачте. Ну, Тіна Канделакі... що ти, бл*дь, несеш? Тоді на сцені [у Лужниках]. Я дивилася ось усю цю історію - і таке меле. Блін, ти працювала у нас, ви всі жерли в нашій країні! Усі яскраві артисти - наші. У вас (у Росії. - Авт.) же немає ні**ра. Мені боляче дивитись на те, що вони кажуть, але я вже змирилася, – зізналася Слава.

Зірка додала, що після вторгнення російських окупантів в Україну з багатьма у РФ припинила спілкування:

- По-різному. З багатьма посварилася. У багатьох у Росії інформаційний вакуум. Коли мені доводили, що "Вас підривають ваші", я кажу: "Чувак, ми жили стільки років, нас наші не підривали. І тільки коли ви вирішили, бл*дь, свої "вчення" провести або "спецоперацію", нас почали підривати?" Вони ж іншого не бачать, у них немає іншої інформації. Я по-людськи розумію, що це тупість не тому, що вони тупі, а тому, що в них інформацію черпати немає звідки. Тому що у них позакривали всі портали, які б могли нести правдиву інформацію. Багатьом намагалася пояснити, довести... але ж ти не доведеш, що ти не верблюд, коли ти не верблюд, а вони цього не бачать. Вони однаково бачать, що ти верблюд. Нібито, "ось у тебе два горби", а я кажу "вибач, але це с*ски, а не два горби". Якось так (усміхається).

Артистка також висловилася про українських колег, які замовчують війну РФ в Україні. Камінська уточнила, що кожен має на це свої причини.

– Це особистий вибір кожного. Тут неможливо когось звинувачувати. Розумієш, ми ж у вільній країні, у нас свобода слова. Кожен має право на про*би. Хтось мовчить, комусь це болісно, хтось не знає, як реагувати, хтось думає, що після цього поїде працювати в Росію. Можлива будь-яка історія у кожного з артистів. Ось, наприклад, Світлана Лобода, як би її не хаяли, що не говорили, вона відмовилася від величезного ринку. Ось ця ось історія ''Ти не сказала, що це війна!". Чуваки, вона була там дівою, а потім вона виставляє себе заплаканою, і там діви немає, там є людина! - зазначила артистка. - Віка моя (екс-колега Слави по групі "НеАнгели" Вікторія Сміюха. - Авт.), це просто моя Віка. Ну не каже нічого, значить просто піарниця у неї така чи звільнилася. Не тому що вона не хоче щось сказати... У неї батькам прилетіло в перші 3 дні ракета в будинок, їй є що сказати, але вона просто мовчить, бо не хоче порушувати цю тему, вона така людина.

Камінська не єдина, хто висловився про артистів-мовчунів. Раніше співачка Джамала зазначила, що ці знаменитості не висловлюються і не сприймають російську агресію всерйоз, бо порівнюють її з подіями 2014 року і хочуть тихо перечекати.

Новини по темі: Слава Камінська