Завантажити ще

Слава Камінська відповіла хейтерам, які засуджують її за від'їзд з України

Слава Камінська відповіла хейтерам, які засуджують її за від'їзд з України
Фото: instagram.com/babaslavka

Українська співачка Слава Камінська різко відповіла тим, хто критикує її у соцмережах за рішення виїхати з України. У коментарях під постами артистки (а навчити тих, хто пред'являє їй претензії, вона намагається вже втретє за три дні) не обійшлося без традиційних мовних скандалів – сторінку в Інстаграм Слава веде російською. Камінська 31 березня в емоційному монолозі запропонувала хейтерам відписатися і не мучити ні себе, ні її.

- Це ж треба так ненавидіти людей. У мене величезне прохання, відпишіться від мене ті, хто розуміє і намагається внести розбіжності. Моя позиція давно зрозуміла і я постійно про це говорю, але доводити бронелобим, що не верблюд, я не збираюся, - запропонувала Камінська.

Вона звинуватила коментаторів, що замість взаємопідтримки вони розповсюджують фейкову інформацію про те, "хто куди виїхав і який кордон перетнув".

- Ви дорікаєте мені мовою, якою я говорю - це фашизм, а не патріотизм! Одеса, Крим, Донбас та Харків теж говорять російською і всі ми – це Україна! Подумайте про те, що руки опускаються саме через такі, як ви. Вам потрібні видовища, а багатьом людям зараз хліб, який не пахне язиком! Ясно? Ви звикли жити картинками у соцмережах. Не можна постійно тримати в стресі своє візуальне сприйняття того, що відбувається, так можна поїхати зозулею! І на мертві дупи сепаратистів дивитися постійно-не є патріотизм! - Перескакуючи з теми на тему, написала Слава.

Камінська ще раз спробувала переконати критиків, що життя в Європі для українських біженців – не цукор.

- Ви думаєте, тим, хто виїхав зараз солодко? Помиляєтесь. Далеко не солодко. У багатьох мовний бар'єр і у 80% маленькі діти, життя яких потрібно влаштувати на час воєнних дій, щоб зберегти майбутнє нашої країни! Чи ви вважаєте, що наше майбутнє в їхньому обличчі має бути зіскаліченою психікою? Адже це теж громадяни України! І вже повірте, хрін би хто з власної волі поїхав би в чужу країну, якби не війна, - заявила Слава.

- Так що, дорогі мої, або відпишіться від мене, або давайте будемо одним цілим і допомагатимемо один одному, а не сіяти ненависть і розбіжності! Якщо йти, то до кінця, - підсумувала екс-солістка НеАнгелов.

23 березня Камінська зізналася, що вивезла до Нідерландів сім'ю (двох дітей та мати) - "найдорожче, що має". Співачка поділилася, що їй іноді дуже соромно, що вона змогла виїхати з цього пекла, а багато хто залишився в ньому, але, як мати і дочка, вона не могла вчинити інакше. Слава написала, що дуже хоче додому (оскільки ми чужі на просторах Європи.) і вірить у нашу перемогу.