Завантажити ще

Козловський відповів Камінскій, яка не схвалює концерти на фронті: Це не "бенкет під час чуми"

Козловський відповів Камінскій, яка не схвалює концерти на фронті: Це не
Фото: колаж "КП в Україні"

Український співак Віталій Козловський відповів Славі Камінській, яка вважає патріотичні пісні "бенкетом під час чуми", а концерти на передовій - недоречними. За словами артиста, раніше він теж так думав, поки особисто не виступив перед хворими дітьми в «Охматдиті».

– Я це навіть чути не можу. Я зі Славою періодично спілкуюся, питаю, як вона, може, яка потрібна допомога. Усі зараз розпитують одне в одного, що і як. Справа в тому, що вона зараз не в Україні, їй так здається, – зазначив виконавець в інтерв'ю "КП в Україні". - Я теж думав, що зараз, можливо, недоречно давати концерти, але тільки доти, доки не відбувся мій перший концерт в «Охматдиті». У мене було враження, що на ті 25 хвилин, які я співав, зупинилася війна. Коли ти бачиш знедолених людей, без ніг, без сім'ї, без дружин, розумієш, що ти не маєш з ними плакати, а мусиш надихати, давати мотивацію, щоб вони продовжували жити. Хоча сльози стримати сьогодні неможливо.

Козловський вважає, що пісні, під які раніше українці могли веселитись та танцювати, сьогодні звучать по-іншому. При цьому додає, що зараз їх важливо виконувати для підняття бойового духу.

– Сьогодні, навпаки, необхідно, підіймати дух, настрій, жартувати, співати. Я це впевнено можу сказати, співаючи для наших вояків. І це не бенкет під час чуми, повірте мені. Концерти сьогодні проходять не в тому форматі, в якому вони проходили раніше. Це зовсім інша емоція. Багато пісень, які співалися колись, тепер звучать зовсім по-іншому. І сприймаються по-іншому. Тому я з цим визначенням точно не погоджуюся, - уточнив Віталій. - Можу сказати, що треба слухати, чути, підтримувати музикою, словами, навіть анекдотами. Тому що жити в песимістичному настрої – це нікого ніколи не рятувало.

Про що мова

У недавньому інтерв'ю "Зірковому шляху" Слава Камінська заявила, що вважає недоречним писати та випускати патріотичні пісні, так це відволікає захисників від їхньої головної мети - перемоги у війні з Росією. Наразі артистка разом із рідними перебуває у Нідерландах. Сім'я зірки близько місяця живе у готелі та не може орендувати житло.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Зірковий шлях 🇺🇦 (@zirkovyi_shlyah)